- Reklama -
Banner

5 unikatowych bong o których marzy każdy palacz

Dmuchacze szkła zasługują na szacunek palaczy na całym świecie. Pracują bardzo ciężko, aby stworzyć artystyczne i unikatowe bongo z którego możemy zapalić. Istnieją tysiące rodzai, ale wybraliśmy 5 które uznaliśmy za niesamowite, oto one:

1. Tęczowy potwór

Wymyśliliśmy tą nazwę, ponieważ myślimy, że doskonale pasuje ona do tego modelu. Trudno powiedzieć, którędy idzie dym, jednak chcielibyśmy dodać to bongo do naszej kolekcji skomplikowanych bong. Ten model jest naprawdę szalony, i zastanawiamy się, co miał w głowie ktoś, kto je projektował. Jest tam kawałek łańcucha który przepuszcza dym do innych części, które które podczas palenia zostają wypełnione i wyglądają jak by w środku panował inny wszechświat. Kolory są żywe i fascynujące. To bongo jest tak piękne, że szkoda byłoby z niego zapalić jeśli pomyślimy, że mogło by się wybrudzić. A jak potem je doczyścić? 😉

 

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

2. Szklane płuca

Tytuł mówi wszystko! Bardzo miłe dla oka dzieło sztuki. To bongo jest idealne dla kogoś, kto kocha ludzką anatomię. Struktura jest delikatna i skomplikowana, a na samą myśl o tym, że ktoś by je rozbił aż włos się jeży! Jedyny problem z takim sprzętem to wyłącznie czyszczenie. Takie bongo chcielibyśmy zaprezentować wszystkim swoim znajomym!

 

3.Bongo z mózgiem

bong mózgu

Jeśli oglądasz filmy o zombi, to ten wynalazek jest dla Ciebie! W tym bongu, cybuch jest w kształcie mózgu,  a w środku jest głowa zombiaka, która znika gdy skumulujemy tam dużą chmure. Ten bongos jest idealną niespodzianką na Halloween dla znajomych, lub dla siebie. Jeśli masz taki sprzęt, to pakuj go i idź się strasznie zjaraj 😀

 

4.Zawijas

Finn i Jake bong

Zobaczyliśmy to bongo i pomyśleliśmy o jakiejś wyprawie na wiosenny plener. Kolory są świetnie dobrane, aż chce się je testować. Projekt jest niesamowity, a chmura zanim wpadnie do płuc to przejdzie przez wykręcone rurki i komory. Podejrzewamy, że uderzenie z takiego sprzętu jest konkretne, i pomoże wyciągnąć z zimowej depresji.

 

5. Bang bang bong!

bong grupowy

M4A1 Bong, to maszyna z której korzystasz na własne ryzyko, a cierpienia szybko się skończą po naciśnięciu spustu! To niesamowite i unikatowe bongo zostało stworzone przez Mickelsen Studios, i ma rozmiary oryginalnego Kałasznikowa, a nawet naboje w magazynku są wykonane ze szkła. Widząc takie sprzęty, trzeba docenić ludzi którzy dmuchają szkło, bo to co z nim robią to arcydzieła.

A Ty, z którego byś chciał zapalić?

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 

Mogą Cię zainteresować