- Reklama -
Banner

125-letnia kobieta twierdziła, że palenie marihuany jest sekretem długowieczności

Hinduska Fulla Nayak, która zmarła w wieku 125 lat mogła być najstarszą kobietą na świecie. Fulla twierdziła, że codzienne palenie konopi było sekretem jej długowieczności. Ze względu na brak jej aktu urodzenia, nie można było ustalić jej prawdziwego wieku.

Kiedy wnuk kobiety – Narayan Nayak ogłosił, że jego babcia może być najstarszą żyjącą kobietą na świecie, media od razu podchwyciły temat i wiadomość szybko obiegła świat. Powiedział on, że zgłosi kobietę do księgi rekordów Guinnessa. Według niego, Fulla miała 125 lat.

Fulla była znana z miłości do palenia trawki i cygar, jak również picia soku palmowego. Kochała również gorącą parzoną herbatę.

Fulla Nayak

W całym swoim życiu nigdy nie chorowała na jakąś poważną chorobę. Poza jej słabym wzrokiem, dobry stan zdrowia utrzymał się do końca jej życia. Nawet chodziła o własnych siłach!

Nie jest wiadome, czy palenie marihuany pomaga w długowieczności, ale pewne jest, że ma ona właściwości lecznicze, które mogą być przydatne u osób w podeszłym wieku. Jest udokumentowane naukowo, że marihuana pomaga w leczeniu min. zapalenia stawów, nadciśnienia tętniczego, przewlekłego bólu, zaburzeń trawienia, bólach głowy, bezsenności, lęku a nawet zaparciach.

Badania na temat wpływu konopi na chorobę Parkinsona czy Alzheimera wskazują, że marihuana tworzy nowe ścieżki neuronowe, dzięki czemu pacjenci z zaburzeniami czynności mózgu mogą powstrzymać dalszą degradację, a nawet polepszyć funkcjonowanie mózgu.

Wierzycie w to, że kobieta mogła przez całe życie palić jointy, i żyć 125 lat? Zostawcie odpowiedź w komentarzu.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.

Mogą Cię zainteresować