- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Żory: 33-latek wynajął dom, aby uprawiać w nim marihuanę. Wpadł przez donos

Żorscy kryminalni zabezpieczyli ponad 1 kilogram marihuany oraz prawie 2 metrowe rośliny konopi indyjskich uprawiane w namiocie uprawowym. Tym razem stróże prawa wpadli na trop uprawy konopi znajdującej się w piwnicy domu, który 33-letni mężczyzna wynajął, aby prowadzić w nim uprawę marihuany.

Uprawa marihuany w Żorach
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Mundurowi zabezpieczyli znaczną ilość suszu oraz roślin w trakcie kwitnienia. Twierdzą, że zabezpieczony susz oraz rośliny pozwoliłyby na przygotowanie “blisko 1000 działek dilerskich“. Zatrzymany 33-latek usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Marihuana uprawiana w growboxie w wynajetym domu

Stróże prawa z żorskiej komendy uzyskali informację dotyczącą uprawy konopi zlokalizowanej w jednym z domów na terenie Żor.

W wyniku podjętych działań operacyjnych, z udziałem kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zabezpieczono ponad 63 rośliny konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu oraz susz marihuany pozwalający na przygotowanie “ponad 1000 działek dilerskich tego narkotyku“.

W wyniku dobrze zorganizowanej akcji mundurowi zatrzymali także 33-letniego katowiczanina. Oprócz suszu oraz 63 roślin, zabezpieczone zostały również growboxy, lampy led, nawozy oraz pozostały sprzęt do uprawy.

- Reklama - Cannabis Light logo
Uprawa marihuany w piwnicy w domu

Podejrzany po wysłuchaniu zarzutów przyznał się do winy. Decyzją sądu na wniosek prokuratora najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: slaska.policja.gov.pl

2 KOMENTARZE
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -