- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

YouTuberzy odkryli uprawę marihuany w domu byłego piłkarza Arsenalu Londyn

Były angielski piłkarz Jermaine Pennant, który grał między innymi w Arsenalu, Liverpoolu i Realu Saragossa, jest przesłuchiwany przez policję po tym, jak pewien mężczyzna przypadkowo odkrył plantację marihuany w należącej do niego rezydencji.

Uprawa marihuany w domu Jermaine Pennantsa
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Pennant, który kupił dom o wartości ponad trzech milionów euro w 2006 roku, kiedy grał dla Liverpoolu , powiedział, że był zszokowany odkryciem.

marihuana w domu bylego pilkarza liverpool

Rezydencja, która została zbudowana w 1930 roku i posiada staw, kort tenisowy, jacuzzi i kryty basen, była niezamieszkana od czasu, gdy Pennant rozstał się ze swoją partnerką Alice Goodwin w 2020 roku, wskazuje The Sun.

The Daily Mail donosi, że gang narkotykowy przejął rezydencję Pennanta i urządził z niej centrum produkcji swojej nielegalnej działalności.

Plantacja marihuany w domu Pennanta w ekskluzywnej dzielnicy Hale Road została przypadkowo odkryta przez YouTubera Lukkę Ventures , który wkradł się do rezydencji, aby nakręcić i udostępnić swój film na YouTube.

- Reklama - Cannabis Light logo

Chłopaki, właśnie włamaliśmy się do ogromnej uprawy konopi w domu byłego piłkarza… wow, to jest dom byłego piłkarza Jermaine’a Pennanta i spójrzcie, wszędzie góry zioła” – powiedział.

16653801790417
Łazienka w domu Jermaine Pennant’a, w której znajdują się czarne worki foliowe wypełnione konopiami

Na zdjęciach widać instalacje elektryczne, dziesiątki doniczek, rur, zasłonięte okna, czarne torby pełne marihuany oraz materiały do ​​uprawy i przechowywania zbiorów.

To nie pierwszy raz, kiedy piłkarz zrezygnował z drogiego zakupu. W 2011 roku zupełnie zapomniał, że posiada drogie Porsche, po tym, jak zostawił je na dworcu kolejowym w Saragossie w Hiszpanii na pięć miesięcy z kluczykami na siedzeniu. 

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
worki z marihuana w domu jermaine pennant
Film opublikowany w mediach społecznościowych pokazuje dziesiątki czarnych worków na śmieci pełnych marihuany rozrzuconych po rozległej posiadłości w Hale.

Gang zainstalował dziesiątki gniazdek elektrycznych i przedłużaczy do zasilania potężnych lamp, niezbędnych do wzrostu roślin, oraz wentylatorów, aby rozpraszać silny aromat.

W salonie, kuchni i wyłożonej czarno-białym marmurem łazience posiadłości, która jest teraz całkowicie porośnięta bluszczem i zaroślami, rozmieszczone są rzędy doniczek z roślinami. Zobacz, jak YouTuberzy odkrywają uprawę marihuany w opuszczonym domu piłkarza Jermaine Pennant.

1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -