- Reklama -
Banner

Współzałożyciel PayPal inwestuje miliony w marihuanę

Peter Thiel – współzałożyciel PayPal, i partner zarządzający Funduszu Założycieli o wartości 2 miliardów dolarów, najprawdopodobniej dostrzegł możliwości przemysłu konopi, skoro zainwestował w Privateer Holdings. Firma ta jest właścicielem czołowych marek związanych z marihuaną.

Firmy odmówiły ujawnienia rozmiaru inwestycji, ale opisały ją jako wielomilionową. Współwłaściciel PayPal już w zeszłym roku zainwestował w warty 75.000.000 dolarów Privateer Holding.

Holding, z siedzibą w Seattle, jest właścicielem kanadyjskiego producenta marihuany – Tilray, oraz serwisu informacyjnego Leafly. Pod koniec zeszłego roku stworzyli też markę produktów promowaną twórczością Boba Marleya o nazwie Marley Natural.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Założyciele funduszu nie przewidują szybkiego zwrotu inwestycji w Privateer Holding. Założyciele inwestują w Privateer, ponieważ uważają, że w głównym nurcie utrzymają się marki, które zostaną uznane i sprawdzone, kiedy marihuana stanie się legalna i społecznie akceptowalna.

Prezes, Brendan Kennedy uważa, że inwestycje prowadzą do bardziej profesjonalnych inwestycji w przedsiębiorstwach związanych z marihuaną, i pomogą w jej legalizacji.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować