- Reklama -
Banner

Burmistrz Nowego Jorku notorycznie podejrzany o palenie marihuany z żoną

Większość kadencji Burmistrza Nowego Jorku Bill’a de Blasio, wiąże się z plotkami, że on i jego żona dosyć często spożywają marihuanę.

Wczoraj, na konferencji prasowej w Brooklynie, powiedział on reporterowi Daily Caller, że “nie palił marihuany odkąd był w Nowym Jorku” i zaprzeczył, że kiedykolwiek palił marihuanę w Gracie Mansion – oficjalnej rezydencji.

Nie zgadza się to jednak z jego poprzednimi oświadczeniami, że nie palił odkąd skończył college.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Warto podkreślić jednak, kto dokładnie rozpowszechnił plotki: ochrona Burmistrza i ich znajomi z Nowojorskiej policji, jak również współpracownicy i dziennikarze.

W ciągu ostatniego roku można było usłyszeć o przyzwyczajeniach burmistrza z wielu źródeł. Największe zainteresowanie wywołały jednak trzy tematy:

 • Adwokat burmistrza i jego żony Chirlane McCray powiedział, że para lubi palić w zacisznej części nowojorskiego parku – Park Slope.
 • Niewyjaśniona decyzja rezygnacji burmistrza z ochrony NYPD spowodowana była tym, że jego żona obawiała się przyłapania podczas palenia jointów.
 • Odkąd de Blasio został burmistrzem, para zaczęła palić w rezydencji.

Źródeł plotek jest wiele. Niemal wszyscy współpracownicy i policjanci wyznaczeni do ochrony stwierdzają, że Bill’a de Blasio pali marihuanę, ale kto mu zabroni, skoro została zdekryminalizowana?

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować