- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Burmistrz Nowego Jorku notorycznie podejrzany o palenie marihuany z żoną

Większość kadencji Burmistrza Nowego Jorku Bill’a de Blasio, wiąże się z plotkami, że on i jego żona dosyć często spożywają marihuanę.

nowy-jork-marihuana-burmistrz
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Wczoraj, na konferencji prasowej w Brooklynie, powiedział on reporterowi Daily Caller, że “nie palił marihuany odkąd był w Nowym Jorku” i zaprzeczył, że kiedykolwiek palił marihuanę w Gracie Mansion – oficjalnej rezydencji.

Nie zgadza się to jednak z jego poprzednimi oświadczeniami, że nie palił odkąd skończył college.

Warto podkreślić jednak, kto dokładnie rozpowszechnił plotki: ochrona Burmistrza i ich znajomi z Nowojorskiej policji, jak również współpracownicy i dziennikarze.

W ciągu ostatniego roku można było usłyszeć o przyzwyczajeniach burmistrza z wielu źródeł. Największe zainteresowanie wywołały jednak trzy tematy:

- Reklama - Cannabis Light logo
  • Adwokat burmistrza i jego żony Chirlane McCray powiedział, że para lubi palić w zacisznej części nowojorskiego parku – Park Slope.
  • Niewyjaśniona decyzja rezygnacji burmistrza z ochrony NYPD spowodowana była tym, że jego żona obawiała się przyłapania podczas palenia jointów.
  • Odkąd de Blasio został burmistrzem, para zaczęła palić w rezydencji.

Źródeł plotek jest wiele. Niemal wszyscy współpracownicy i policjanci wyznaczeni do ochrony stwierdzają, że Bill’a de Blasio pali marihuanę, ale kto mu zabroni, skoro została zdekryminalizowana?

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -