Dołącz do nas

Aktualności z Polski

Bob Marley twarzą nowej marki, założonej przez jego rodzine

bob-marley-marihuana

Bob Marley w piosenkach przemawiał do kilku pokoleń użytkowników marihuany, a wielu z nich nadal się z nim utożsamia. W swoim przekazie, opowiadał o korzyściach płynących z “zioła” w jego piosenkach o pokoju i równości. Teraz jest twarzą globalnej marki konopi.

Privateer Holdings, spółka inwestycyjna w Seattle która poświęciła się marihuanie ogłosiła we wtorek, że rozpoczęła współpracę z Marley Natural. Firma współpracuje z członkami rodziny Boba. Produkty obejmują kremy, płyny, jak i nowe odmiany marihuany które trafiłyby w gusta Marleya i akcesoria z nim związane.

Rodzina Marleya była podziwiana w społeczeństwie konopnym przez ponad 50lat“, powiedział CEO Priveteer Holdings Brendan Kennedy.

Kennedy powiedział, że Bob Marley widział marihuanę w inny sposób niż większość. Marley Natural będzie odzwierciedleniem jego poglądów i stylu życia.

Marley, jamajski muzyk reggae, stał się sławny na całym świecie w 1970 roku. Jego zespół, Bob Marley i The Wailers wydali 12 płyt między 1965 a 1980 rokiem, a ostatni album wydano w 1983 roku, dwa lata po przedwczesnej śmierci Boba na raka w wieku 36 lat.

Mój tata byłby szczęśliwy widząc ludzi, którzy rozumieją uzdrawiającą moc ziół.” mówi córka Boba, Cedella Marley.

Firma i rodzina zaczęły rozmawiać o idei marki na początku 2013 roku, a produkty będą dostępne w miejscach, gdzie marihuana jest legalna pod koniec 2015 roku.

Susz CBD Cannabis Light
Zamów legalny Cannabis Light
Susz CBD

Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne