- Reklama -
Banner

Bob Marley twarzą nowej marki, założonej przez jego rodzine

Bob Marley w piosenkach przemawiał do kilku pokoleń użytkowników marihuany, a wielu z nich nadal się z nim utożsamia. W swoim przekazie, opowiadał o korzyściach płynących z “zioła” w jego piosenkach o pokoju i równości. Teraz jest twarzą globalnej marki konopi.

Privateer Holdings, spółka inwestycyjna w Seattle która poświęciła się marihuanie ogłosiła we wtorek, że rozpoczęła współpracę z Marley Natural. Firma współpracuje z członkami rodziny Boba. Produkty obejmują kremy, płyny, jak i nowe odmiany marihuany które trafiłyby w gusta Marleya i akcesoria z nim związane.

Rodzina Marleya była podziwiana w społeczeństwie konopnym przez ponad 50lat“, powiedział CEO Priveteer Holdings Brendan Kennedy.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Kennedy powiedział, że Bob Marley widział marihuanę w inny sposób niż większość. Marley Natural będzie odzwierciedleniem jego poglądów i stylu życia.

Marley, jamajski muzyk reggae, stał się sławny na całym świecie w 1970 roku. Jego zespół, Bob Marley i The Wailers wydali 12 płyt między 1965 a 1980 rokiem, a ostatni album wydano w 1983 roku, dwa lata po przedwczesnej śmierci Boba na raka w wieku 36 lat.

Mój tata byłby szczęśliwy widząc ludzi, którzy rozumieją uzdrawiającą moc ziół.” mówi córka Boba, Cedella Marley.

Firma i rodzina zaczęły rozmawiać o idei marki na początku 2013 roku, a produkty będą dostępne w miejscach, gdzie marihuana jest legalna pod koniec 2015 roku.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować