Dołącz do nas

Aktualności z Polski

Bob Marley twarzą nowej marki, założonej przez jego rodzine

bob-marley-marihuana

Bob Marley w piosenkach przemawiał do kilku pokoleń użytkowników marihuany, a wielu z nich nadal się z nim utożsamia. W swoim przekazie, opowiadał o korzyściach płynących z “zioła” w jego piosenkach o pokoju i równości. Teraz jest twarzą globalnej marki konopi.

Privateer Holdings, spółka inwestycyjna w Seattle która poświęciła się marihuanie ogłosiła we wtorek, że rozpoczęła współpracę z Marley Natural. Firma współpracuje z członkami rodziny Boba. Produkty obejmują kremy, płyny, jak i nowe odmiany marihuany które trafiłyby w gusta Marleya i akcesoria z nim związane.

Rodzina Marleya była podziwiana w społeczeństwie konopnym przez ponad 50lat“, powiedział CEO Priveteer Holdings Brendan Kennedy.

Reklama Susz CBD Sklep

Kennedy powiedział, że Bob Marley widział marihuanę w inny sposób niż większość. Marley Natural będzie odzwierciedleniem jego poglądów i stylu życia.

Marley, jamajski muzyk reggae, stał się sławny na całym świecie w 1970 roku. Jego zespół, Bob Marley i The Wailers wydali 12 płyt między 1965 a 1980 rokiem, a ostatni album wydano w 1983 roku, dwa lata po przedwczesnej śmierci Boba na raka w wieku 36 lat.

Mój tata byłby szczęśliwy widząc ludzi, którzy rozumieją uzdrawiającą moc ziół.” mówi córka Boba, Cedella Marley.

Firma i rodzina zaczęły rozmawiać o idei marki na początku 2013 roku, a produkty będą dostępne w miejscach, gdzie marihuana jest legalna pod koniec 2015 roku.

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl


Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne