Wrocław: 26-latek zaprosił policjantów do mieszkania. Zapomniał, że na środku pokoju zostawił marihuanę

Młody mieszkaniec Wrocławia zaprosił do swojego mieszkania policjantów, którym miał okazać dowód osobisty w związku z popełnionym wykroczeniem. Najprawodpodobniej jednak zapomniał o zapasie marihuany, który wychodząc z domu zostawił na środku pokoju.

Wrocławianin zapomniał, że na środku pokoju ma marihuane
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

26-letni Wrocławianin został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście, kiedy w miejscu publicznym spożywał alkohol. Mężczyzna został pouczony, że tego typu wykroczenie karane jest mandatem w wysokości 100zł.

Podczas interwencji Wrocławianin oświadczył, że nie posiada przy sobie żadnego dowodu tożsamości. Zaproponował policjantom, aby udali się z nim do mieszkania, które znajdowało się w kamienicy położonej obok miejsca zatrzymania, ponieważ właśnie w mieszkaniu zostawił swój dowód osobisty.

Po wejściu do mieszkania mężczyzna okazał dowód osobisty, jednak uwagę policjantów przykuł waporyzator stojący na podłodze jednego z pokoi. Obok waporyzatora leżały dwa worki zawierające susz roślinny, a właściciel przyznał, że jest to marihuana.

W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, 26-latek został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu przy Grunwaldzkiej, gdzie zważono zabezpieczony susz. Policja twierdzi, że “po podziale można byłoby z niego uzyskać aż kilkaset porcji handlowych!”

26-latek usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających, za co zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozić może kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. O jej wysokości zawsze decyduje sąd.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -