Dołącz do nas

Kryminalne

Wrocław: 26-latek zaprosił policjantów do mieszkania. Zapomniał, że na środku pokoju zostawił marihuanę

Wrocławianin zapomniał, że na środku pokoju ma marihuane

Młody mieszkaniec Wrocławia zaprosił do swojego mieszkania policjantów, którym miał okazać dowód osobisty w związku z popełnionym wykroczeniem. Najprawodpodobniej jednak zapomniał o zapasie marihuany, który wychodząc z domu zostawił na środku pokoju.

26-letni Wrocławianin został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście, kiedy w miejscu publicznym spożywał alkohol. Mężczyzna został pouczony, że tego typu wykroczenie karane jest mandatem w wysokości 100zł.

Podczas interwencji Wrocławianin oświadczył, że nie posiada przy sobie żadnego dowodu tożsamości. Zaproponował policjantom, aby udali się z nim do mieszkania, które znajdowało się w kamienicy położonej obok miejsca zatrzymania, ponieważ właśnie w mieszkaniu zostawił swój dowód osobisty.

Po wejściu do mieszkania mężczyzna okazał dowód osobisty, jednak uwagę policjantów przykuł waporyzator stojący na podłodze jednego z pokoi. Obok waporyzatora leżały dwa worki zawierające susz roślinny, a właściciel przyznał, że jest to marihuana.

W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, 26-latek został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu przy Grunwaldzkiej, gdzie zważono zabezpieczony susz. Policja twierdzi, że “po podziale można byłoby z niego uzyskać aż kilkaset porcji handlowych!”

26-latek usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających, za co zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozić może kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. O jej wysokości zawsze decyduje sąd.

Susz CBD Cannabis Light
Cannabis Light nawet 50% taniej!
Susz CBD

Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne