- Reklama -
Banner

Wrocław: 26-latek zaprosił policjantów do mieszkania. Zapomniał, że na środku pokoju zostawił marihuanę

Młody mieszkaniec Wrocławia zaprosił do swojego mieszkania policjantów, którym miał okazać dowód osobisty w związku z popełnionym wykroczeniem. Najprawodpodobniej jednak zapomniał o zapasie marihuany, który wychodząc z domu zostawił na środku pokoju.

26-letni Wrocławianin został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście, kiedy w miejscu publicznym spożywał alkohol. Mężczyzna został pouczony, że tego typu wykroczenie karane jest mandatem w wysokości 100zł.

Podczas interwencji Wrocławianin oświadczył, że nie posiada przy sobie żadnego dowodu tożsamości. Zaproponował policjantom, aby udali się z nim do mieszkania, które znajdowało się w kamienicy położonej obok miejsca zatrzymania, ponieważ właśnie w mieszkaniu zostawił swój dowód osobisty.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Po wejściu do mieszkania mężczyzna okazał dowód osobisty, jednak uwagę policjantów przykuł waporyzator stojący na podłodze jednego z pokoi. Obok waporyzatora leżały dwa worki zawierające susz roślinny, a właściciel przyznał, że jest to marihuana.

W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, 26-latek został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu przy Grunwaldzkiej, gdzie zważono zabezpieczony susz. Policja twierdzi, że “po podziale można byłoby z niego uzyskać aż kilkaset porcji handlowych!”

26-latek usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających, za co zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozić może kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. O jej wysokości zawsze decyduje sąd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować