- Reklama -
Banner

Wrocław: 21-latek twierdził, że “jest w świecie Narnii”. Wyciągnęli go z niej policjanci

Podczas porannej służby, policjanci z wrocławskiej Komendy Miejskiej Policji, zauważyli nietypowo zachowującego się mężczyznę w rejonie Osobowic. Kiedy rozpoczęli z nim rozmowę, usłyszeli bardzo swobodny strumień myśli, z którego można było wywnioskować, że 21-letni mężczyzna jest pod wpływem środków psychoaktywnych, ponieważ nikt trzeźwy twierdzi, że “jest w świecie Narnii”. Potwierdził to później sam podejrzany, który przyznał, że zażywał substancje psychoaktywne. Funkcjonariusze ujawnili przy nim kilka gramów marihuany, chociaż dziwne zachowanie mężczyzny nie było spowodowane jej używaniem.

W czasie patrolu, około godziny 6 nad ranem, zwrócili uwagę na mężczyznę, który miał widoczne problemy z uświadomieniem sobie, gdzie się znajduje. Policjanci postanowili porozmawiać z nim i upewnić się, że nie potrzebuje pomocy.

21-letni wrocławianin, wyraźnie wymagał pomocy. Nie wiedział gdzie jest, co się z nim dzieje, a nawet jaka jest pora dnia. Twierdził za to, że „jest na bombie”, „drzewa się przed nim kłaniają”, a także „jest w świecie Narnii”. Świadczyło to o zaburzeniu świadomości spowodowanym prawdopodobnie przez substancje psychodeliczne, takie jak LSD lub grzybki psylocybinowe.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Mimo, że czytając takie wypowiedzi możemy uznać je za zabawne, to sytuacja była niebezpieczna. Podczas “tripu” mężczyzna mógł w każdej chwili spowodować zagrożenie dla siebie i innych. Osoby pod wpływem substancji psychodelicznych mogą zachowywać się nierozsądnie, ponieważ pod ich wpływem zaburzona jest percepcja i postrzeganie otaczającego nas świata (np. obiekty mogą znajdować się dalej, niż się wydaje, przedmioty zmieniają swoją wielkość, a czas mija bardzo powoli). Często nie odczuwają żadnych ograniczeń, np. wchodzą na wysokie obiekty, spacerują między samochodami na ruchliwych drogach, czy zanurzają się w zbiornikach wodnych, tym samym narażając się na utratę zdrowia, a nawet życia.

W tym przypadku policjanci nie dali dokończyć “tripa” 21-letniemu wrocławianinowi i po przebadaniu przez lekarza umieścili go w policyjnym areszcie, gdzie ochronili go przed wszelkimi niebezpieczeństwami. W kieszeni ubrania młodego mężczyzny ujawnili jeszcze marihuanę w ilości kilku gramów, która z pewnością nie była odpowiedzialna za stan, w którym znajdował się młody wrocławianin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować