- Reklama -
Banner

TOP 7 rekordów świata związanych z marihuaną

Ustanowienie rekordu świata jest czymś, do czego wielu dąży. Czy to posiadanie najdłuższych paznokci na świecie, czy zrobienie największej na świecie pizzy. Niektórzy koneserzy marihuany również postarali się, aby znaleźć się w Księdze Rekordów Guiness’a. Zobaczcie siedem rekordów świata związanych z marihuaną.

1. Największa na świecie legalna uprawa marihuany

World-Records-Of-Cannabis-1

Położona w Niagara-on-the-Lake farma, jest największą na świecie uprawą medycznej marihuany na świecie. W tej szklarni, która ma 32500 metrów kwadratowych znajduje się tysiące roślin, podzielonych na siedemnaście różnych odmian. Ta uprawa z pewnością jest rekordowej wielkości.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

2. Największy na świecie joint

World-Records-Of-Cannabis-2

Tony Greenhand znany jest z kręcenia rekordowo dużych jointów. Na tegorocznej uroczystości 4/20, Greenhand przebił sam siebie. Najwyraźniej jointy standardowych rozmiarów mu nie wystarczyły, więc zdecydował się na skręcenie potężnego jointa w kształcie arbuza o masie 4,20 funta (prawie 2 kilogramy). Należy tu dodać, że ten rekordowy joint nadawał się do palenia!

3. Człowiek który spalił najwięcej jointów na świecie

World-Records-Of-Cannabis-4

Zwolennik legalizacji marihuany – Irvin Rosenfeld jest legendą konopi. Jego rekord jest prawdziwy i został opisany w Księdze Rekordów Guinessa w 2014 roku pod tytułem “najwięcej spalonej marihuany.” Rosenfeld pochłonął ponad 115 tysięcy jointów. To więcej, niż jakakolwiek inna osoba, która była w stanie udokumentować swoją historię palenia jointów.

4. Największa ilość spalonego koncentratu marihuany

Niektórzy ludzie lubią przekraczać pewne granice. Jak widać, obejmuje to też palenie. Koncentrat marihuany jest dużo silniejszy w porównaniu z kwiatami, a spożywanie 22 gramów w około 4 minuty brzmi nieprawdopodobnie. Cztery minuty palenia, na pewno przeniosło tego gościa w inny wymiar.

5. Rekord świata w hasz komorze

Podczas tegorocznej edycji The Kush Cup 2015 w Vancouver, został ustanowiony rekord świata w hasz komorze. W zamkniętym pomieszczeniu odpalono 442 gramy koncentratu marihuany, a śmiałkowie mogli się inhalować sporą ilością gęstego dymu. A wyglądało to tak:

6. Największa na świecie nielegalna uprawa marihuany outdoor

największa na świecie plantacja marihuany

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda największa na świecie plantacja marihuany to dobrze trafiłeś. Meksykańscy żołnierze w 2011 roku wykryli plantację marihuany o powierzchni 300 akrów (120 hektarów).  Jak się szacuje, jednorazowy zbiór wyniósłby tam 120 ton narkotyku o czarnorynkowej wartości 160 mln dolarów. Czytaj dalej.

7. Największa plantacja marihuany w Polsce

To miała być pralnia chemiczna, a w rzeczywistości była największa dotąd odkryta plantacja marihuany w Polsce. Plantacja była profesjonalnie przygotowana do hurtowej produkcji narkotyków. W budynku były nawet specjalne zapadnie, maskownice otwierane hydraulicznie, przez które prowadziły kanały do podziemi, gdzie były hale uprawne.

Znacie jeszcze jakieś rekordy związane z marihuaną, lub chcielibyście o nich usłyszeć? Zostawcie informację w komentarzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować