Oto jak wygląda, największa odkryta plantacja marihuany

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda największa na świecie plantacja marihuany to dobrze trafiłeś. Meksykańscy żołnierze wykryli plantację marihuany o powierzchni 300 akrów (120 hektarów). Plantacja została odkryta w 2011 roku i jak dotychczas, jest to największa odkryta plantacja gandzi.

największa plantacja marihuany na świecie
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

„To największa plantacja marihuany, jaką dotąd w kraju znaleźliśmy” – powiedział generał Alfonso Duarte, dodając, iż całość tamtejszej uprawy zniszczono.

Otoczona kaktusami i zaopatrzona w system sztucznego nawadniania plantacja znajdowała się na pustynnym terenie w stanie Baja California, około 320 kilometrów na południe od przygranicznego miasta San Diego w USA. Przy jej pielęgnacji pracowało kilkadziesiąt osób. Jak się szacuje, jednorazowy zbiór wyniósłby tam 120 ton narkotyku o czarnorynkowej wartości 160 mln dolarów.

największa na świecie plantacja marihuany największa na świecie plantacja marihuany największa na świecie plantacja marihuany największa na świecie plantacja marihuany największa na świecie plantacja marihuany największa na świecie plantacja marihuany największa na świecie plantacja marihuany największa na świecie plantacja marihuany największa na świecie plantacja marihuany największa na świecie plantacja marihuany największa na świecie plantacja marihuany największa na świecie plantacja marihuany

1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -