- Reklama -
Banner

Targi konopne Spannabis 2020 w Barcelonie odwołane. Powodem koronawirus

Jeszcze niedawno w internecie chodziła plotka, że marihuana zabija koronawirusa, ale jak się okazuje, nawet największe targi konopne w Europie nie są w stanie go powstrzymać. Wiodące europejskie targi konopne Spannabis 2020 zostały przełożone na mniej niż 48 godzin przed planowanym rozpoczęciem imprezy. Przełożona została również konferencja International Cannabis Business Conference, która jest częścią Spannabis, po tym, jak lokalne władze zakazały wszystkich spotkań zbiorowych powyżej 1000 osób w celu powstrzymania transmisji i wzrostu liczby zakażeń koronawirusem Covid-19.

Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła w środę pandemię koronawirusa. Według hiszpańskojęzycznej gazety La Vanguardia w zeszłorocznym wydarzeniu Spannabis Barcelona wzięło udział około 25 000 osób. Organizatorzy poinformowali w komunikacie, że targi konopne Spannabis zostały przesunięte na jesień bieżącego roku.

Jeszcze kilka dni temu organizatorzy Spannabis mówili, że nie ma powodu, aby odwoływać wydarzenie i targi miały odbyć się zgodnie z planem. Organizatorzy przestrzegali również przed fałszywymi wiadomościami dotyczącymi koronariwusa w mediach oraz panice, która według władz Spannabis jest nieproporcjonalna w stosunku do zagrożenia. Dziś rano minister zdrowia Alba Vergés i minister spraw wewnętrznych Miquel Buch ogłosili jednak wprowadzenie “nadzwyczajnych środków”w stosunku do koronawirusa Covid-19.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Targi konopne Spannabis Barcelona 2020 miały być wyjątkowe. Po raz pierwszy w historii podczas Spannabis miały się odbyć zawody High Times Cannabis Cup, w których sędziowie wybierają najlepsze odmiany indica, sativa, hybrydy, susz CBD, pre-rollsy, haszysz, ekstrakty oraz produkty spożywcze.

Spannabis nie jest pierwszym wydarzeniem związanym z konopiami indyjskimi, na które ma wpływ koronawirus. Inne konferencje związane z konopiami indyjskimi, które zostały niedawno odwołane lub przełożone, to:

 • South by Southwest w Austin w Teksasie, które jest raczej eventem typowo biznesowym
 • American Herbal Products Association.
 • Kongres suplementów Hemp-CBD zaplanowany na 14-15 kwietnia w Portland w stanie Oregon
 • Międzynarodowa konferencja biznesowa na temat marihuany w Berlinie (29-13 lipiec).
 • CannaTech w Tel Awiwie, Izrael.

Oficjalne oświadczenie władz Spannabis znajdziesz na www.spannabis.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować