- Reklama -
Banner

Holandia: Koronawirus przyczyną zamknięcia coffee shopów. Klienci robią zapasy marihuany na 3 tygodnie

Handel w słynnych holenderskich coffee shopach, w których sprzedaje się konopie, gwałtownie wzrósł w niedzielę wieczorem po tym, jak rząd nakazał ich zamknięcie wraz ze wszystkimi innymi restauracjami i barami, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Aktualizacja: Coffee shopy są już otwarte

Przed coffee shopami szybko pojawiły się kilkudziesięciometrowe kolejki, ponieważ klienci – niektórzy w obliczu wizji trzech tygodni kwarantanny – postanowili kupić trochę zioła, póki jeszcze mogli. Coffee shopy mają zostać zamknięte co najmniej do 6 kwietnia.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Jedna z kobiet, pracownik służby zdrowia, która odmówiła podania nazwiska z powodu swojej pracy, powiedziała, że od razu po obejrzeniu transmisji na żywo z rządowej konferencji prasowej ogłaszającej nowe ograniczenia wybiegła z domu, aby zrobić zapasy konopi.

Nie palę dużo, ale miałam przed oczami wizję, że będę musiała siedzieć w domu przez trzy tygodnie”, powiedziała fotografowi Associated Press, czekając cierpliwie w kolejce przed coffee shopem Bullwackie w południowym Amsterdamie, gdzie za jeden gram odmiany Amnesia Haze trzeba zapłacić 10 euro. Podobnie było w innych holenderskich miastach, w tym w Breda, Nijmegen i Utrechcie, gdzie kolejki rozciągały się daleko poza wejściem do lokalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować