Syn Notoriousa B.I.G uhonoruje śmierć ojca paczką jointów, którą wypuścił na rynek

C.J. Wallace, syn słynnego nowojorskiego artysty hip-hopowego – The Notorious B.I.G., nową marką jointów uhonoruje zamiłowanie jego zmarłego ojca do marihuany.

Notorious B.I.G zostanie uhonorowany przez syna, który stworzył serię jointów
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Syn rapera niedawno uruchomił Think BIG, firmę konopną, która aktywnie dąży do przekształcenia postrzegania marihuany przez społeczeństwo. Think BIG współpracuje z Lowell Herb Co., organiczną farmą konopi z siedzibą w Kalifornii, aby stworzyć pierwszy produkt, The Frank White Creative Blend, czyli serię skręconych jointów.

Lowell herb notorious big

Kiedy Notorious B.I.G został zastrzelony 9 marca 1997r. w Los Angeles, C.J. Wallace miał zaledwie pięć miesięcy. Po publikacji biograficznego filmu “Notorious” z 2009r., C.J. nawiązał współpracę z założycielami farmy konopi, aby stworzyć produkt, który upamiętni zamiłowanie jego ojca do marihuany.

„Zanim mój tata został zabity, został aresztowany za posiadanie konopi i widzę, jak bezsensowna wojna z narkotykami dotknęła nasze społeczeństwo – dlatego reforma wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych jest dla mnie ważna. Moja mama i tata używali konopi dla pobudzenia kreatywności, tak jak ja. Celem Thing BIG jest zmiana postrzegania i wywarcie pozytywnego wpływu. ”

lowell smokers

Pakiet skęconych jointów ma na celu pobudzenie kreatywności oraz zmniejszenie niepokoju i stresu, generując jednocześnie „spokojny, lekko euforyczny i skupiony umysł, który jest idealna dla zwiększenia kreatywności”.

Pakiet składa się z siedmiu gotowych jointów, które wypełnione sa mieszanką niektórych odmian konopi indyjskich od Lowell Farms, w tym Orange Sherbet, Banjo i Rattlesnake Sour Diesel. W cenie 40 dolarów można już zakupić pakiet jointów w Kalifornii i San Francisco.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -