- Reklama -
Banner

Super Lemon Haze – cytrusowa sativa o orzeźwiającym smaku

Super Lemon Haze, jak zapewne się domyślacie, jest odmianą dominującą w cytrynowe i cytrusowe nuty zapachowe. Jest to również odmiana, która wielokrotnie była nagradzana ze względu na orzeźwiający smak i przyjemne efekty. Ten szczep jest także ceniony przez pacjentów, którzy cierpią z powodu przewlekłego bólu, stresu i niepokoju.

Odmiana Super Lemon Haze została stworzona przez growerów z Green House Seeds poprzez skrzyżowanie genialnych odmian – Lemon Skunk i Super Silver Haze. Jest to szczep dominujący w geny sativa, dzięki czemu zapewnia mocny zastrzyk energii.

Z biegiem lat Super Lemon Haze stał się „celebrytą” świata konopi indyjskich, co potwierdza wiele nagród zdobytych podczas High Times Cannabis Cup zarówno w 2008, jak i 2009 roku. Konsumenci rekreacyjni, pacjenci, ale także najbardziej prestiżowi sędziowie konopi na świecie szybko docenili jakość Super Lemon Haze. Dzięki zawartości THC wynoszącej 16-25%, Super Lemon Haze zadowoli swojego konsumenta efektami, które zwykle trwają do 3 godzin.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Wydaje się, że z genialnym rodowodem (Lemon Skunk x Super Silver Haze), Green House Seeds chciało stworzyć najbardziej niezapomniane zioło na świecie. Jak można się spodziewać po rodzicu (Super Silver Haze), Super Lemon Haze jest bardziej cytrusową wersją jej srebrnego członka rodziny, ale wciąż utrzymującą linię genetyczną dominującą w sativę. Super Lemon Haze wywołuje podobnie energetyczne i stymulujące efekty.

Odmiana Super Lemon Haze jest to w przeważającej części sativa, ale w rzeczywistości składa się w 80% z sativy i w 20% z indiki. Ta niewielka, dodatkowa porcja genów indica skutecznie łagodzi nerwy i utrzymuje spokój ducha.

super lemon haze nasiona

Zapach i smak Lemon Haze

super lemon haze

Na pierwszy rzut oka można się zakochać, ponieważ Super Lemon Haze przytłacza skunkowym i ostrym aromatem, który przypomina pikantny, kadzidłowy zapach. Nuty słodkich cytrusów wyścielają nasze nozdrza, tworząc połączenie warte zapamiętania. Trudno uwierzyć, że ten smak pochodzi z rośliny.

Super Lemon Haze jest pokryty grubą warstwą błyszczących, przezroczystych i żywicznych trichomów, które opiekują się THC i innymi cennymi związkami. Słodko pachnące kwiaty mają kolor jasnozielony, z domieszką pomarańczowo-żółtych słupków, co jest dosyć klasycznym schematem wśród konopi indyjskich.

Efekty Super Lemon Haze

Super Lemon Haze poprawia nastrój, zapewniając pozytywną energię i kreatywną introspekcję, jednak na tym korzyści się nie kończą. SLH zapewnia efekt motywujący i pobudzający do działania, więc może przynieść wiele korzyści tym, którzy uważają, że ich życie stało się nudne i powtarzalne – na przykład osobom cierpiącym na depresję.

Efekty Super Lemon Haze’a są zrównoważone i charakteryzują się relaksacją całego ciała, a jednocześnie kontrolą umysłu i koncentracją, co sprawia, że jest to odpowiednia odmiana na każdą porę dnia. Wielu artystów używa tej odmiany, aby pobudzić swoją naturalną kreatywność.

super lemon haze nasiona marihuany

Medyczne właściwości Super Lemon Haze

Odmiana Super Lemon Haze doskonale redukuje zmęczenie, nudności, brak apetytu i przewlekły ból. Jeśli doświadczasz bardziej fizycznej strony bólu, przyjęcie większej od średniej dawki tego szczepu może być bardziej skuteczne, ponieważ wtedy Super Lemon Haze może pracować na pełnych obrotach i skuteczniej redukować ból.

Z medycznych właściwości Super Lemon Haze mogą również skorzystać osoby doświadczające lęku i stresu, a także depresji. Przyjmowanie zrównoważonej ilości w przypadku zaburzeń natury psychicznej jest niezbędne, ponieważ zbyt duża dawka konopi bogatych w THC przy jednocześnie niskim stężeniu CBD może powodować wzrost nieprzyjemnej paranoi, lęku i niepokoju.

Możliwe negatywne skutki uboczne

Oczywiście ci, którzy są podatni na paranoję lub stres wywołany THC, powinni zachować ostrożność za każdym razem, kiedy używają konopi. Stężenie THC w odmianie Super Lemon Haze jest stosunkowo wysokie, dlatego w tym przypadku początkującym konsumentom zalecamy szczególną ostrożność.

Ogólnie rzecz biorąc, Super Lemon Haze ma bardzo mało negatywnych skutków ubocznych, a użytkownicy zgłaszają przede wszystkim suchość w jamie ustnej, czerwone oczy i zwiększone pragnienie. Pragnienie i suchość w ustach są łatwe do zniwelowania – wystarczy spożycie większej ilości wody. Najlepszym sposobem radzenia sobie z, a nawet zapobiegania suchości w ustach i odwodnieniu, jest picie dużej ilości wody przed, w trakcie i po konsumpcji.

super lemon haze autoflowering nasiona

Ostatnie przemyślenia na temat Super Lemon Haze

Więc jeśli jesteś typem osoby, która szuka cudownej odmiany marihuany o egzotycznym, ale przyjemnym aromacie i smaku, który pozwala utrzymać koncentrację i czujność znacznie dłużej niż jakakolwiek filiżanka kawy, Super Lemon Haze będzie dobrym wyborem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować