- Reklama -
Banner

Producent vaporizerów Storz & Bickel przejęty przez producenta marihuany za 145mln €

Kanadyjski producent medycznej marihuany, Canopy Growth Corporation sfinalizował transakcję gotówkową w celu nabycia akcji producenta waporyzatorów – Storz & Bickel GmbH & Co. Transakcja jest warta 145 milionów euro. Dzięki 22-letniej historii przełomowych innowacji, S&B jest powszechnie uznawany za światowego lidera w projektowaniu i produkcji waporyzatorów.

Storz & Bickel z siedzibą w Niemczech to firma, która projektuje i produkuje waporyzatory zatwierdzone do użytku medycznego, z których najpopularniejsze to Volcano, Mighty i Plenty.

Vaporizery Storz & Bickel

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Firma Storz & Bickel przez ostatnie dwie dekady opracowała zautomatyzowaną i certyfikowaną fabrykę, która uzyskała certyfikat ISO 13485 w 2009 roku. Firma eksportuje urządzenia do 50 rynków na całym świecie.

Chociaż Canopy Growth przejęło producenta vaporizerów, to założyciele – Markus Storz i Jürgen Bickel pozostaną członkami organizacji, aby kontynuować rozwój firmy wraz z zarządem Canopy Growth.

“Dołączenie do Canopy umożliwi S&B podjęcie kolejnego znaczącego  rozwoju. Dostęp do bogatej oferty laboratoriów badawczych Canopy Growth, a także know-how farmaceutyczne i medyczno-naukowe otwiera całkowicie nowe możliwości rozwoju produktów.” – powiedział w oświadczeniu Jürgen Bickel, dyrektor generalny S&B.

“Uważamy to za zakup najbardziej uznanej firmy technologicznej w branży. – podsumował Bruce Linton, prezes i dyrektor generalny Canopy Growth.

Dalszy rozwój Storz & Bickel

Storz & Bickel waporyzatorStorz & Bickel to działający globalnie, rentowny biznes ze sprawdzonymi produktami i stale rosnącymi przychodami. S&B posiada 17 patentów, które usprawnią istniejące procesy projektowania vaporizerów firmy Canopy Growth.

Certyfikat ISO 13485 oznacza, że urządzenia marki Storz & Bickel zostały sprawdzone przez zewnętrznych audytorów i uznane zostały za zgodne ze wszystkimi wymaganiami niezbędnymi do produkcji urządzeń medycznych. Certyfikat ISO 13485 to prestiżowy standard produktów, który zapewni Canopy Growth przewagę na rynku waporyzatorów zatwierdzonych do użytku medycznego.

Opierając się na międzynarodowym zasięgu Canopy Growth i dostępie do specjalistycznej wiedzy firmy S&B, firma jest teraz dobrze przygotowana do dominacji na rynku waporyzatorów.

Duża rezerwa gotówkowa Canopy Growth jest jedną z największych zalet strategicznych. Zarząd będzie nadal powiększać największą i najbardziej zaawansowaną międzynarodową platformę produkcyjną dzięki strategicznym przejęciom, które poprawią jej portfolio i zapewnią spółkom zależnym Canopy Growth dostęp do nowych rynków.

1 KOMENTARZ

 1. ludzie nie kupujcie tej firmy . Ona robi sobie monopol na medyczną marje i sprzęt z nią związany na całym świecie także w Polsce jako jedyna dostała pozwolenie na dostarczanie medycznej.stąd ceny i brak możliwośći produckji w naszym kraju . Jak się daje komuś monopol to cierpią na tym lokalni producenci i ludzie płacący jak za zboże

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować