- Reklama -
Banner

Snoop Dogg został współwłaścicielem największych upraw marihuany na świecie

Jeśli chodzi o marihuanę, Snoop Dogg inwestuje pieniądze tam, gdzie jest uważa to za słuszne. Snoop jest teraz współwłaścicielem Canopy Growth, czyli firmy posiadającej największe uprawy marihuany na świecie. Ta kanadyjska mega-korporacja przejęła prawa do firmy Snoopa, Leafs by Snoop.

Firma Snoop Dogg’a, Casa Verde Capital (CVC), jest firmą typu venture capital, która zajmuje się inwestowaniem w przemysł konopi indyjskich. Inwestuje ona w firmy z branży konopi, które zajmują się finansami, technologiami i mediami.

Canopy Growth z prawami do marki Snoop Dogg’a

W 2016 roku CVC nawiązało współpracę z firmą Tweed, czyli filią największej kanadyjskiej korporacji, której produktem jest medyczna marihuana.  Współpraca daje firmie Tweed wyłączność do niektórych marek finansowanych przez firmę Snoopa.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Kolaboracja oznacza nie tylko to, że Canopy będzie miało w firmie świetnego konesera konopi, ale będą również produkować odmiany marihuany zaprojektowane specjalnie przez Snoop’a.

Snoop Dogg i ekspansja Canopy Growth

Firma Canopy Growth z siedzibą w Ontario, w ostatnim czasie przeprowadziła ekspansję na zachodnie wybrzeża Kanady, gdzie we współpracy z firmą SunSelect Produce Inc. będzie prowadzić największą na świecie szklarnie z konopiami indyjskimi pod nazwą BC Tweed.

SunSelect to rodzinna farma, znana z oferowania “skandalicznie świeżych produktów”.Licencje BC Tweed na uprawę marihuany, zostały zatwierdzone w lutym 2018 roku, a Canopy ogłosiło dalszą ekspansję w kwietniu.

Cel – 520.000 metrów kwadratowych upraw marihuany w 2018 r.

“Druga siedziba BC Tweed, o łącznej powierzchni 157.000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej, również otrzymała licencję uprawową na pierwsze 83.000 metrów kwadratowych powierzchni uprawowej” – powiedziała firma w oświadczeniu. “W sumie licencjonowana przestrzeń Canopy Growth potroiła się w 2018, do ponad 223.000 metrów kwadratowych i pozostaje na drodze przekraczającej 520.00 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej.”

Zamiarem BC Tweed jest kontynuowanie upraw medycznej marihuany dla pacjentów oraz użytkownikom rekreacyjnym po legalizacji marihuany w Kanadzie. Canopy ma również kilka międzynarodowych kanałów dystrybucji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 

Mogą Cię zainteresować