- Reklama -
Banner

Snoop Dogg inwestuje w aplikację, która dostarczy marihuanę do domu w ciągu 10 minut

Snoop Dogg jest jednym z kilku inwestorów pomagającym w finansowaniu aplikacji Eaze, która obiecuje dostarczyć medyczną marihuanę do domu w mniej niż 10 minut.

Aplikacja Eaze zebrała ponad 10 milionów dolarów od inwestorów takich jak DCM Ventures, Fresh VC, 500 Startups Snoop Dogg’a i Casa Verde Capital.

Założona przez Keith McCarty aplikacja zebrała ponad 1,5 mln $ finansowania w listopadzie, i jest jedną z pierwszych firm związanych z marihuaną, która uzyskała międzynarodowych inwestorów, być może dlatego, że firma zapewnia technologię a nie samą marihuanę.

- Reklama -
Growbox.pl - sklep z akcesoriami do uprawy roślin
Eaze - aplikacja, która dostarczy medyczną marihuanę do domu w ciągu 10 minut
Eaze – aplikacja, która dostarczy medyczną marihuanę do domu w ciągu 10 minut

W ciągu dziewięciu miesięcy od premiery, Eaze ponad 3000 razy pomógł w dostarczeniu marihuany do domu, a w ciągu najbliższych 50 dni zespół rozszerzy się o dodatkowe 50 osób.

Przemysł marihuany jest jednym z najszybciej rozwijających się przemysłów w Stanach Zjednoczonych. Kolorado, Waszyngton, stan Waszyngton i Alaska już zalegalizowały marihuanę do użytku rekreacyjnego a 20 innych stanów zalegalizowało medyczną marihuanę.

Priveteer Holdings (firma, które sprzedaje ubrania sygnowane logiem Bob’a Marley’a) w 2014 roku otrzymała ponad 104.000.000 dolarów od 59 firm, w tym 75.000.000$ od współzałożyciela PayPal Peter’a Thiel.

eaze-finansowane-przez-snoop-dogga

4 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować