- Reklama -
Banner

Dlaczego nie powinieneś spuszczać marihuany w toalecie

Trzy osoby zostały aresztowane po tym jak policjanci zostali poinformowani o zapachu marihuany dochodzącym ze skrzynki na listy. To co zobaczyli, gdy weszli do toalety mężczyzn musiało ich nieźle zaskoczyć. Cały “kibelek” przepełniony był sporą ilością marihuany.

Policja dotarła do mężczyzn w Manor Park (północno-wschodni Londyn) po tym, jak dostali zgłoszenie o zapachu marihuany dochodzącym ze skrzynki na listy.

Policjanci pojawili się na miejscu w poniedziałek około 20:00 i od razu wiedzieli do którego mieszkania zapukać. Mężczyźni w środku próbowali pozbyć się dowodów spuszczając spore ilości marihuany do WC. Na miejscu policjanci znaleźli też wagi elektroniczne.

marihuana wc toaleta

Inspektor Gordon Henderson z policji w Newham powiedział, że “zaangażowani funkcjonariusze działali rzetelnie i szybko, a ja cieszę się, że ich działania doprowadziły do trzech aresztowań i konfiskaty dużej ilości narkotyków.”

Mężczyźni w wieku 29 i 30 lat zostali aresztowani za posiadanie, z zamiarem dostarczenia narkotyku klasy B, a następnie zwolnieni za kaucją w oczekiwaniu na dalszy bieg sprawy.

marihuana-spuszczona-w-kiblu-wc-toalecie

 

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179 
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 

Mogą Cię zainteresować