Strona głównaAktualnościKryminalneDlaczego nie powinieneś spuszczać marihuany w toalecie

Dlaczego nie powinieneś spuszczać marihuany w toalecie

Trzy osoby zostały aresztowane po tym jak policjanci zostali poinformowani o zapachu marihuany dochodzącym ze skrzynki na listy. To co zobaczyli, gdy weszli do toalety mężczyzn musiało ich nieźle zaskoczyć. Cały “kibelek” przepełniony był sporą ilością marihuany.

Policja dotarła do mężczyzn w Manor Park (północno-wschodni Londyn) po tym, jak dostali zgłoszenie o zapachu marihuany dochodzącym ze skrzynki na listy.

Policjanci pojawili się na miejscu w poniedziałek około 20:00 i od razu wiedzieli do którego mieszkania zapukać. Mężczyźni w środku próbowali pozbyć się dowodów spuszczając spore ilości marihuany do WC. Na miejscu policjanci znaleźli też wagi elektroniczne.

marihuana wc toaleta

Inspektor Gordon Henderson z policji w Newham powiedział, że “zaangażowani funkcjonariusze działali rzetelnie i szybko, a ja cieszę się, że ich działania doprowadziły do trzech aresztowań i konfiskaty dużej ilości narkotyków.”

Mężczyźni w wieku 29 i 30 lat zostali aresztowani za posiadanie, z zamiarem dostarczenia narkotyku klasy B, a następnie zwolnieni za kaucją w oczekiwaniu na dalszy bieg sprawy.

marihuana-spuszczona-w-kiblu-wc-toalecie

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -

Mogą Cię zainteresować