- Reklama -
Banner

Rosnąca sprzedaż vaporizerów przyczyną spadku sprzedaży marihuany?

Firma Eaze, która zwana jest “Uberem dla marihuany” przeprowadziła badania, z których wynika, że sprzedaż vaporizerów w latach 2015-2016 wzrosła o 400 procent. Waporyzacja polega na wdychaniu pary z podgrzewanej marihuany, zamiast wdychania dymu wynikającego z jej spalania.

Gwałtowny wzrost sprzedaży vaporizerów może być kluczowym czynnikiem spadku sprzedaży kwiatów konopi indyjskich. Raport opublikowany 8 lutego pokazał aktualne trendy i zachowania konsumentów. W raporcie przeanalizowano dane pochodzące od 250.000 Kalifornijczyków, którzy są klientami firmy Eaze.

Badanie wykazało, że w grudniu 2015r. sprzedaż vaporizerów stanowiła 6% całkowitej sprzedaży w Eaze, a w grudniu 2016r. vaporizery stanowiły 24% całkowitej sprzedaży.

Chociaż kwiaty konopi indyjskich nadal są najpopularniejszym produktem w Eaze, to ich sprzedaż w 2016r spadła do 54%, podczas gdy w 2015r. kwiaty konopi indyjskich stanowiły 75% całkowitej sprzedaży.

Vaporizery najgorętszym trendem wśród konsumentów marihuany

waporyzator pax 3

Sprzedaż kwiatów może być wynikiem wzrostu sprzedaży vaporizerów. Podczas waporyzacji marihuany uwalnia się prawie 2 razy więcej THC, niż w przypadku palenia. Każdy konsument marihuany znajdzie vaporizer dopasowany do jego potrzeb, niezależnie od tego, czy preferuje styl, łatwość obsługi, przenośność, inteligentny projekt czy niski koszt.

 

Jednym z najpopularniejszych vaporizerów jest PAX 3, który został nazwany “iPhonem wśród vaporizerów”. Korpus wykonany ze szczotkowanego aluminium, prostota, styl, czujniki w ustniku, które aktywują urządzenie, a także aplikacja do sterowania z poziomu telefonu sprawiają, że jak najbardziej zasługuje on na to miano. Jego cena w naszym sklepie partnerskim VapeFully wynosi 899zł, ale starszą wersję PAX 2 można dostać już za 699zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować