- Reklama -
Banner

Regularnie palisz marihuanę? Naukowcy z Berlina Cię potrzebują!

Regularnie palisz marihuanę? Jesteś zdrowy psychicznie? Czy chciałbyś udowodnić światu, że te dwie kwestie nie wykluczają się wzajemnie? Jeśli odpowiedź na te trzy pytania brzmi tak, to być może będziesz tym zainteresowany!

Zespół naukowców w Berlinie poszukuje regularnych użytkowników marihuany, którzy mają wziąć udział w badaniu, które będzie badań wpływ używania marihuany na zdrowie psychiczne zdrowych osób. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat, mieszkać w berlinie i regularnie używać marihuany. Chętni do badań nie mogą być jednak uzależnieni od marihuany, a żaden z użytkowników nie może jej użyć pierwszy raz podczas prowadzenia badań.

Ponadto, osoby z rozpoznaną chorobą psychiczną nie mogą uczestniczyć w badaniach. Nie jest to dyskryminacja – po prostu badanie ma na celu zbadanie, czy regularne używanie marihuany przez zdrowe psychiczne dorosłe osoby może być związane z powstaniem lub nasileniem choroby psychicznej.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Badanie nadal oczekuje na zatwierdzenie – jeśli zostanie zatwierdzone, rozpocznie się niezwłocznie. Uczestnicy dostaną 30g marihuany co miesiąc przez cały okres trwania badań, a do tego zezwolenie prawne, które sprawi, że posiadając przy sobie susz nie wpadnie w kłopoty z prawem.

Badania naukowe rzadko bywają tak atrakcyjne. Jeśli spełniacie warunki niezbędne do możliwości bycia uczestnikiem badań, to sprawdźcie tę stronę (w języku niemieckiem).

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować