- Reklama -
Banner

Poznajcie najmłodszego dilera marihuany w historii

9 letni uczeń Marlyn Elementary School został objęty programem dyscyplinarnym po tym, jak dyrekcja szkoły odkryła małe woreczki z marihuaną wokół szkoły.

Uczeń czwartej klasy podobno pokazywał innym uczniom cztery woreczki z marihuaną w autobusie szkolnym. Kiedy uczniowie dotarli do szkoły, 9-latek nadal posiadał przy sobie trawkę, co skłoniło innych uczniów do poinformowania nauczycieli.

Po wysłuchaniu zeznań uczniów i nie przyznaniu się do winy przez młodego dilera, uczniowie wrócili do klasy, aż do momentu, kiedy nauczyciele otrzymali kolejne zgłoszenie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Kilka godzin później, nauczyciele zostali powiadomieni, że w biurku został znaleziony woreczek z marihuaną.

Dyrekcja ponownie zwróciła się do 9-letniego ucznia z pytaniem, czy przyniósł marihuanę do szkoły. Tym razem przyznał się, że tak. Uczeń przyznał się też do ukrywania marihuany w toalecie.

Najmłodszy w historii diler został usunięty ze szkoły podstawowej i został objęty programem dyscyplinarnym. Uczeń powiedział dyrekcji, że znalazł trawkę w domu przyjaciela.

Zgodnie z prawem stanu Texas, dzieci poniżej 10 roku życia nie mogą być oskarżone o przestępstwo. Wszystkie woreczki z marihuaną zostały przekazane policji w Marlin.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować