Poznajcie najmłodszego dilera marihuany w historii

9 letni uczeń Marlyn Elementary School został objęty programem dyscyplinarnym po tym, jak dyrekcja szkoły odkryła małe woreczki z marihuaną wokół szkoły.

najmłodszy diler marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Uczeń czwartej klasy podobno pokazywał innym uczniom cztery woreczki z marihuaną w autobusie szkolnym. Kiedy uczniowie dotarli do szkoły, 9-latek nadal posiadał przy sobie trawkę, co skłoniło innych uczniów do poinformowania nauczycieli.

Po wysłuchaniu zeznań uczniów i nie przyznaniu się do winy przez młodego dilera, uczniowie wrócili do klasy, aż do momentu, kiedy nauczyciele otrzymali kolejne zgłoszenie.

Kilka godzin później, nauczyciele zostali powiadomieni, że w biurku został znaleziony woreczek z marihuaną.

Dyrekcja ponownie zwróciła się do 9-letniego ucznia z pytaniem, czy przyniósł marihuanę do szkoły. Tym razem przyznał się, że tak. Uczeń przyznał się też do ukrywania marihuany w toalecie.

Najmłodszy w historii diler został usunięty ze szkoły podstawowej i został objęty programem dyscyplinarnym. Uczeń powiedział dyrekcji, że znalazł trawkę w domu przyjaciela.

Zgodnie z prawem stanu Texas, dzieci poniżej 10 roku życia nie mogą być oskarżone o przestępstwo. Wszystkie woreczki z marihuaną zostały przekazane policji w Marlin.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -