- Reklama -
Banner

Policja znalazła 290kg marihuany w samolocie należącym do kościoła

BRAZYLIA – W ostatnią sobotę na Międzynarodowym Lotnisku w Belém, zdarzyło się coś, co wstrząsnęło lokalną społecznością. Kościół Ewangeliczny w Pará potwierdził, że samolot, w którym znaleziono 290 kg marihuany, należy do nich. Przedstawiciele kościoła zapewnili jednak, że nie wiedzieli o ukrytym ładunku.

Brazylijska policja wskazuje, że za załadowanie konopi na pokład jednosilnikowego samolotu Bonanza odpowiedzialny jest mężczyzna, który pracował w w hangarze lotniska. Funkcjonariusze powiedzieli, że jak tylko duchowni dowiedzieli się o zdarzeniu, natychmiast powiadomili o tym policję.

Mężczyzna, podejrzewany o próbę przemycenia 290 kg marihuany samolotem, został zatrzymany przez Policję Federalną.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“W nocy 26 dnia, podejrzany wkroczył na teren i załadował samolot. Zostaliśmy powiadomieni przez ochronę i natychmiast wezwaliśmy Policję Federalną.”

Zauważyliśmy, że samolot został załadowany w nocy, a o zawartości ładunku dowiedzieliśmy się dopiero po wezwaniu Policji Federalnej i rozpoczęciu przez nią operacji”.

Mężczyzna, którego tożsamość nie została ujawniona, został aresztowany przez Policję Federalną pod zarzutem międzynarodowego handlu marihuaną.

Na pytanie o potencjalne zaangażowanie kościoła w sprawę, Federalna Policja odmówiła komentarza, powołując się na trwające śledztwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 

Mogą Cię zainteresować