- Reklama -
Banner

Ogromna uprawa marihuany ukryta w kościele. Policja skonfiskowała 2000 roślin

NASHVILLE, stan Tennessee – W ramach kilkutygodniowego śledztwa, prowadzonego przez Biuro Szeryfa Hrabstwa Stewart, wewnątrz kościoła w Tennessee odkryto ogromną plantację marihuany.

Śledztwo rozpoczęło się po tym, jak sąsiedzi kościoła zaczęli skarżyć się na dziwny zapach wydobywający się z budynku. Kościół, pierwotnie zbudowany dla metodystów, został zakupiony i przekształcony w nowe miejsce kultu.

uprawa marihuany w kosciele w nashville

W toku dochodzenia Biuro Szeryfa przeprowadziło wywiady z osobami widzianymi wchodzącymi i wychodzącymi z kościoła. Twierdzili oni, że w obiekcie uprawiano konopie. Dodatkowe wątpliwości wzbudził rachunek za prąd obiektu, wynoszący około 3000 dolarów miesięcznie, a także wysoki rachunek za wodę.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Po uzyskaniu nakazu przeszukania, funkcjonariusze znaleźli około 2000 roślin, zarówno wysuszonych, jak i żywych. Szeryf Frankie Gray stwierdził, że nie była to działalność jednorazowa, a uprawa funkcjonowała już od dłuższego czasu.

“Szeryf zamknął największą plantację marihuany w historii hrabstwa,” powiedział Gray.

kosciol w ktorym policja znalazla uprawe marihuany

W związku ze sprawą aresztowano jedną osobę, ale spodziewane są dalsze aresztowania. To wydarzenie wstrząsnęło lokalną społecznością, która nie spodziewała się takiej działalności w miejscu kultu. Pomimo zaskakującego charakteru sprawy, przynosi ona też ważną lekcję o czujności i odpowiedzialności społecznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować