- Reklama -
Banner

Raper ze Szczecina aresztowany za posiadanie m.in. 17kg marihuany

Policjanci CBŚP zatrzymali mężczyznę podejrzanego o udział w gangu oraz w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. Jest nim znany raper ze Szczecina.

Podczas akcji, przeprowadzonej wspólnie z funkcjonariuszami Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie przejęli ponad 38 kg różnego rodzaju narkotyków, wartych na czarnym rynku około 1,3 mln zł.

og olgierd narkotyki
fot. cbsp.policja.pl

Śledztwo nadzoruje prokurator Zachodniopomorskiego Wydziału Prokuratury Krajowej w Szczecinie, na wniosek którego zatrzymany został tymczasowo aresztowany. Sprawa ma charakter rozwojowy.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Policjanci z Zarządu w Szczecinie Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z funkcjonariuszami Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, pod nadzorem Zachodniopomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie, prowadzą sprawę dotyczącą zorganizowanej grupy przestępczej, której członkowie zajmują się przestępczością narkotykową. W wyniku podjętych czynności policjanci dotarli do mężczyzny, z którego zeznań wynikało, że mógł zajmować się na dużą skalę „dilowaniem” narkotyków.

Pod koniec minionego tygodnia policjanci CBŚP zatrzymali w Szczecinie podejrzanego. W mieszkaniu, w którym przebywał mężczyzna funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 38 kg substancji psychoaktywnych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 17kg marihuany, 18 kg 3CMC, prawie 3 kg amfetaminy oraz kokainę. Wartość przejętych środków odurzających śledczy wycenili na około 1,3 mln zł. Na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczono także ponad 150 tys. zł. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przejęte środki psychoaktywne miały być rozprowadzone na terenie Szczecina.

pieniadze og olgierda
fot. cbsp.policja.pl

Zatrzymany został doprowadzony do Zachodniopomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie, gdzie prokurator przedstawił mu zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz udziału w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. Decyzją Sądu Rejonowego w Szczecinie raper znany pod pseudonimem OG Olgierd został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować