- Reklama -
Banner

O której godzinie Amerykanie zwykle palą zioło? Badania na podstawie postów na Twitterze

Nowe dane zebrane przez jeden ze sklepów internetowych z akcesoriami do palenia w Stanach Zjednoczonych wskazują, że większość konsumentów używa marihuany głównie w godzinach wieczornych i nocnych. Firma zbierała wzmianki o marihuanie z postów na Twitterze, w tym dane dotyczące pory dnia oraz lokalizacji.

Współpracując z firmą, która zbiera informacje z mediów społecznościowych do identyfikacji trendów, firma DankGeek zauważyła, że ponad 80% postów dotyczących marihuany publikowanych było po 4:20 po południu. Tylko w stanach Minnesota i Tennessee posty pojawiały się równo o 4:20, a w stanie Nevada większość postów publikowana była już o 4:10.

Dane wskazują, że konsumenci w pozostałych stanach używają konopi głównie po południu lub nawet późno w nocy. Konsumenci z Arizony i Teksasu zwykle nie wytrzymują jednak do 4:20 i posty dotyczące palenia udostępniają odpowiednio o 11:50 i 11:30.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Mieszkańcy Florydy, stanu Idaho i Kentucky zwykle zbierają się za skręcanie jointów lub nabijanie vaporizerów około godziny 23. Być może dlatego, że większość używa odmian indica do walki z bezsennością, jednak to tylko nasze domysły.

wiekszosc uzywa marihuany w nocy
źródło: DankGeek

Są i takie stany, w których pali się z samego rana

Stany Montana, Południowa Dakota, Północna Dakota i Stan Wyoming publikowały treści związane z używaniem marihuany już o 8:10 rano. Właściciel sklepu powiedział w wywiadzie dla High Times, że może to być kwestia szerokości geograficznej.

“Może dlatego, że jest tak zimno i potrzebują czegoś do ogrzania”

Południowa Karolina i stan Arkansas również należą do stanów, w których konsumenci nabijają bongo już z samego rana – o 7:50. Wszyscy powinni wiedzieć, ze odmiany indica używane z samego rana mogą sprawić, że reszta dnia przebiegnie pod znakiem lenistwa. Mieszkańcy tych stanów zapewne stosują odmiany sativa, które na niektórych działają tak samo pobudzająco, jak kawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować