- Reklama -
Banner

O której godzinie Amerykanie zwykle palą zioło? Badania na podstawie postów na Twitterze

Nowe dane zebrane przez jeden ze sklepów internetowych z akcesoriami do palenia w Stanach Zjednoczonych wskazują, że większość konsumentów używa marihuany głównie w godzinach wieczornych i nocnych. Firma zbierała wzmianki o marihuanie z postów na Twitterze, w tym dane dotyczące pory dnia oraz lokalizacji.

Współpracując z firmą, która zbiera informacje z mediów społecznościowych do identyfikacji trendów, firma DankGeek zauważyła, że ponad 80% postów dotyczących marihuany publikowanych było po 4:20 po południu. Tylko w stanach Minnesota i Tennessee posty pojawiały się równo o 4:20, a w stanie Nevada większość postów publikowana była już o 4:10.

Dane wskazują, że konsumenci w pozostałych stanach używają konopi głównie po południu lub nawet późno w nocy. Konsumenci z Arizony i Teksasu zwykle nie wytrzymują jednak do 4:20 i posty dotyczące palenia udostępniają odpowiednio o 11:50 i 11:30.

Mieszkańcy Florydy, stanu Idaho i Kentucky zwykle zbierają się za skręcanie jointów lub nabijanie vaporizerów około godziny 23. Być może dlatego, że większość używa odmian indica do walki z bezsennością, jednak to tylko nasze domysły.

wiekszosc uzywa marihuany w nocy
źródło: DankGeek

Są i takie stany, w których pali się z samego rana

Stany Montana, Południowa Dakota, Północna Dakota i Stan Wyoming publikowały treści związane z używaniem marihuany już o 8:10 rano. Właściciel sklepu powiedział w wywiadzie dla High Times, że może to być kwestia szerokości geograficznej.

“Może dlatego, że jest tak zimno i potrzebują czegoś do ogrzania”

Południowa Karolina i stan Arkansas również należą do stanów, w których konsumenci nabijają bongo już z samego rana – o 7:50. Wszyscy powinni wiedzieć, ze odmiany indica używane z samego rana mogą sprawić, że reszta dnia przebiegnie pod znakiem lenistwa. Mieszkańcy tych stanów zapewne stosują odmiany sativa, które na niektórych działają tak samo pobudzająco, jak kawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 

Mogą Cię zainteresować