- Reklama -
Banner

Nowojorska policja wydaje tysiące dolarów na psychodeliczne narkotyki

New York Police Department zostało zaangażowane w taktykę, której celem jest zmierzenie mocy substancji psychodelicznych sprzedawanych na czarnym rynku.

Nowy raport wskazuje, że policjanci z Nowego Jorku wydali tysiące dolarów z pieniędzy podatników na substancje halucynogenne takie jak grzybki i ekstazy, w celu przeprowadzenia analizy chemicznej, z którą będzie można porównać siłę psychodelików zarekwirowanych z lokalnego czarnego rynku.

Według DNAInfo, NYPD wydało ponad 13000 dolarów u firm chemicznych (Sigma-Aldrich Inc & Sigma) na zakup psylocybiny i MDMA. Choć może się to wydawać dziwne, to rzecznik NYPD – Stephen Davis stwierdził, że jest to powszechna praktyka, i że zakup narkotyków jest prowadzony cały czas.

“Badając podejrzane nielegalne substancje, konieczne jest, aby mieć porównanie ze sprawdzoną, przeanalizowaną próbką”, powidział Davis.

Wydawanie pieniędzy podatników na grzybki i inne używki nie jest wcale najdziwniejszym zakupem dokonanym w ciągu ostatnich kilku lat przez NYPD. W 2013 roku wydano 13.584 dolary na osiem strojów psa zbrodniarza. Celem maskotki była przestroga antynarkotykowa skierowana szczególnie do dzieci i młodzieży.

Co ciekawe, maskotka ta jest nadal wykorzystywana nawet po tym, jak mężczyzna wykorzystujący podstać McGruff’a została oskarżona o prowadzenie hodowli marihuany i posiadanie kilku granatników.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować