- Reklama -
Banner

Nowojorska policja wydaje tysiące dolarów na psychodeliczne narkotyki

New York Police Department zostało zaangażowane w taktykę, której celem jest zmierzenie mocy substancji psychodelicznych sprzedawanych na czarnym rynku.

Nowy raport wskazuje, że policjanci z Nowego Jorku wydali tysiące dolarów z pieniędzy podatników na substancje halucynogenne takie jak grzybki i ekstazy, w celu przeprowadzenia analizy chemicznej, z którą będzie można porównać siłę psychodelików zarekwirowanych z lokalnego czarnego rynku.

Według DNAInfo, NYPD wydało ponad 13000 dolarów u firm chemicznych (Sigma-Aldrich Inc & Sigma) na zakup psylocybiny i MDMA. Choć może się to wydawać dziwne, to rzecznik NYPD – Stephen Davis stwierdził, że jest to powszechna praktyka, i że zakup narkotyków jest prowadzony cały czas.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Badając podejrzane nielegalne substancje, konieczne jest, aby mieć porównanie ze sprawdzoną, przeanalizowaną próbką”, powidział Davis.

Wydawanie pieniędzy podatników na grzybki i inne używki nie jest wcale najdziwniejszym zakupem dokonanym w ciągu ostatnich kilku lat przez NYPD. W 2013 roku wydano 13.584 dolary na osiem strojów psa zbrodniarza. Celem maskotki była przestroga antynarkotykowa skierowana szczególnie do dzieci i młodzieży.

Co ciekawe, maskotka ta jest nadal wykorzystywana nawet po tym, jak mężczyzna wykorzystujący podstać McGruff’a została oskarżona o prowadzenie hodowli marihuany i posiadanie kilku granatników.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować