- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Nowojorska policja wydaje tysiące dolarów na psychodeliczne narkotyki

New York Police Department zostało zaangażowane w taktykę, której celem jest zmierzenie mocy substancji psychodelicznych sprzedawanych na czarnym rynku.

Policjanci w Nowym Jorku wydają tysiące dolarów na psychodeliczne narkotyki
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Nowy raport wskazuje, że policjanci z Nowego Jorku wydali tysiące dolarów z pieniędzy podatników na substancje halucynogenne takie jak grzybki i ekstazy, w celu przeprowadzenia analizy chemicznej, z którą będzie można porównać siłę psychodelików zarekwirowanych z lokalnego czarnego rynku.

Według DNAInfo, NYPD wydało ponad 13000 dolarów u firm chemicznych (Sigma-Aldrich Inc & Sigma) na zakup psylocybiny i MDMA. Choć może się to wydawać dziwne, to rzecznik NYPD – Stephen Davis stwierdził, że jest to powszechna praktyka, i że zakup narkotyków jest prowadzony cały czas.

“Badając podejrzane nielegalne substancje, konieczne jest, aby mieć porównanie ze sprawdzoną, przeanalizowaną próbką”, powidział Davis.

Wydawanie pieniędzy podatników na grzybki i inne używki nie jest wcale najdziwniejszym zakupem dokonanym w ciągu ostatnich kilku lat przez NYPD. W 2013 roku wydano 13.584 dolary na osiem strojów psa zbrodniarza. Celem maskotki była przestroga antynarkotykowa skierowana szczególnie do dzieci i młodzieży.

- Reklama - Cannabis Light logo

Co ciekawe, maskotka ta jest nadal wykorzystywana nawet po tym, jak mężczyzna wykorzystujący podstać McGruff’a została oskarżona o prowadzenie hodowli marihuany i posiadanie kilku granatników.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -