Magda Gessler o marihuanie: jest lepsza od papierosów i ewidentnie wpływa na humor

Magda Gessler o medycznej marihuanie: Wiele osób chorych ma również świadomość, że olej z konopi, który można dostać w niektórych państwach Europy jest lekiem o dużej sile niszczenia nowotworu.

Magda Gessler popiera leczenie medyczną marihuaną. Znana restauratorka i gwiazda TVN-u niedawno została ambasadorką kampanii “Diagnostyka jajnika”. W ramach akcji zachęca kobiety do regularnych badań, ale podkreśla również, ze medyczna marihuana jest skuteczna w walce z nowotworami.

Znana z liberalnego podejścia do marihuany, Magda Gessler regularnie kursuje między Polską a Kanadą, w której mieszka jej partner. Kanada niedawno zalegalizowała marihuanę do celów rekreacyjnych, a od ponad 20 lat zezwala na stosowanie jej do celów medycznych.

Rząd kanadyjski uznał marihuanę za legalne lekarstwo, które można kupić w aptece bez recepty. Wiele osób chorych ma również świadomość, że olej z konopi, który można dostać w niektórych państwach w Europie, jest lekiem o dużej sile niszczenia nowotworu – mówi Magda Gessler w wywiadzie dla SE.pl

W Polsce medyczna marihuana została zalegalizowana 1 listopada 2017 roku, ale dopiero niedawno pierwsze firmy uzyskały zgodę na wprowadzenie jej do obrotu. Liroy w ubiegłym miesiącu potwierdził, że będą prowadzone uprawy medycznej marihuany w Polsce.

Magda Gessler podkreśla jednak, że nikogo do niczego nie namawia.

Nie podpowiadam, żeby codziennie palić trawkę, chociaż jest lepsza od papierosów i ewidentnie wpływa na humor oraz ogólny stan psychiczny, ale warto wiedzieć, jak się można ratować – tłumaczy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
WeedWeek #17 - czyli liroy o mandacie za posiadanie marihuany

WeedWeek#17 – Mandat za małe ilości marihuany?

Conor MCGregor i Mike Tyson zapalili jointa z odmiany KO Kush, którą uprawia Tyson

Mike Tyson i Conor McGregor zapalili blunta z odmianą K.O Kush, którą Tyson uprawia na swoim ranczo