- Reklama -
Banner

Lubin: Policja szuka właścicieli 8 kilogramów marihuany i 35 roślin

Lubińscy funkcjonariusze odkryli nielegalną uprawę marihuany prowadzoną w samym środku lasu. W sumie zabezpieczyli 8 kilogramów suszu oraz 35 roślin o wysokości od 150 do 240 centymetrów. Policjanci szacują, że z zabezpieczonych roślin można było uzyskać kolejne 7 kilogramów suszu.

W wyniku pracy operacyjnej policjanci ustalili, że na terenie powiatu prowadzona jest nielegalna uprawa konopi indyjskich. Po przybyciu na miejsce uprawy policjanci zabezpieczyli prawie 8 kilogramów wysuszonych już kwiatów oraz 35 roślin, z których część osiągała prawie 2,5 metra. Policjanci szacują, że z zabezpieczonych roślin można było uzyskać kolejne 7 kilogramów suszu.

lubin uprawa marihuany w lesie
fot. lubin.policja.gov.pl

Jak szacują funkcjonariusze z grupy antynarkotykowej, z przedmiotowej plantacji mogło powstać blisko “15 tysięcy porcji narkotyków mogących odurzyć dorosłego człowieka“. Ich czarnorynkowa wartość waha się w granicach od pół miliona do nawet sześciuset tysięcy złotych.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Obecnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania właścicieli nielegalnej plantacji. Policja przypomina, że za uprawę marihuany grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, jednak kara znacząco wzrasta, gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość. W takich przypadkach kara wynosi do 8 i do 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować