- Reklama -
Banner

Lubin: Policja szuka właścicieli 8 kilogramów marihuany i 35 roślin

Lubińscy funkcjonariusze odkryli nielegalną uprawę marihuany prowadzoną w samym środku lasu. W sumie zabezpieczyli 8 kilogramów suszu oraz 35 roślin o wysokości od 150 do 240 centymetrów. Policjanci szacują, że z zabezpieczonych roślin można było uzyskać kolejne 7 kilogramów suszu.

W wyniku pracy operacyjnej policjanci ustalili, że na terenie powiatu prowadzona jest nielegalna uprawa konopi indyjskich. Po przybyciu na miejsce uprawy policjanci zabezpieczyli prawie 8 kilogramów wysuszonych już kwiatów oraz 35 roślin, z których część osiągała prawie 2,5 metra. Policjanci szacują, że z zabezpieczonych roślin można było uzyskać kolejne 7 kilogramów suszu.

lubin uprawa marihuany w lesie
fot. lubin.policja.gov.pl

Jak szacują funkcjonariusze z grupy antynarkotykowej, z przedmiotowej plantacji mogło powstać blisko “15 tysięcy porcji narkotyków mogących odurzyć dorosłego człowieka“. Ich czarnorynkowa wartość waha się w granicach od pół miliona do nawet sześciuset tysięcy złotych.

Obecnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania właścicieli nielegalnej plantacji. Policja przypomina, że za uprawę marihuany grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, jednak kara znacząco wzrasta, gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość. W takich przypadkach kara wynosi do 8 i do 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować