- Reklama -
Banner

Londyn: 20-metrowy tunel pod teatrem prowadził do uprawy marihuany wartej 40 milionów funtów

Policja odkryła ogromną uprawę konopi indyjskich pod byłym teatrem, który został zbudowany w 1897 roku. Funkcjonariusze odkryli nielegalną uprawę po odkryciu umiejętnie zbudowanego 21-metrowego tunelu w pobliskim domu w Deptford w południowo-wschodnim Londynie.

Policja szacuje, że wartość marihuany wyprodukowanej pod starym 750-miejscowym teatrze Broadway, który został przekształcony w sklepy w latach 60. XX wieku, mogła przekroczyć 40 milionów funtów w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

victorian theatre uprawa marihuany

Policjanci odkryli uprawę, kiedy zostali wezwani z powodu doniesienia o włamaniu do pobliskiego domu szeregowego. Oficer zauważył, że pod podłogą w toalecie znajduje się pusta przestrzeń, a po dalszych oględzinach odkryli, że z łazienki poprowadzony został tunel prowadzący na prywatny parking i do dużej piwnicy starego teatru, gdzie prowadzona była uprawa.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych
tunel prowadzil do parkingu

Grupa przestępcza, która również zbudowała drugi szyb wentylacyjny, próbowała ukryć wejście do toalety za pomocą specjalnie przystosowanych drzwi.

Wybrali piwnicę teatru, ponieważ obecnie nie ma do niej publicznego wejścia. Mężczyzna, który mieszkał obok, powiedział w wywiadzie dla Mail Online: „Samo myślenie o tym, że działo się to obok nas od dziesięciu lat i nie zauważyliśmy tego, jest z pewnością zaskakujące. Byłem zszokowany.”

„Moja żona i ja czasami słyszeliśmy coś, co brzmiało jak wiercenie. Nigdy nie trwało to długo, ale ściany na górze wibrowały. Nie mieliśmy pojęcia, co to jest, po prostu pomyśleliśmy, że to jakieś prace budowlane w pobliżu – to ruchliwa droga”.

Policja została wezwana w sierpniu i we wrześniu po tym, jak tajemniczy mężczyzna próbował wejść do sąsiednich mieszkań. Dopiero 1 października policja została ponownie wysłana po kolejnym doniesieniu o próbie włamania. Wtedy funkcjonariusze dokonali niezwykłego odkrycia.

W oświadczeniu zgłoszonym przez Metro rzecznik londyńskiej policji opisał zdarzenie: „1 października funkcjonariusze zostali wezwani pod wskazany adres po doniesieniach o zakłóceniach. Odkryli dużą liczbę konopi indyjskich wraz ze sprzętem wykorzystywanym do uprawy konopi na obszarze położonym pod nieruchomością. Trzech mężczyzn w wieku 28, 45 i 47 lat oraz 36-letnia kobieta zostali aresztowani pod zarzutem uprawy konopi indyjskich.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować