- Reklama -
Banner

Liroy chce podbić światowy rynek konopny. Marka LiRoyal przygotowuje emisję akcji

Piotr Liroy-Marzec, raper i były poseł, wraz ze wspólnikami, m.in. Patrykiem Działkowskim z GoldGreen, stworzyli markę LiRoyal, oferującą produkty konopne. Partnerzy posiadają wiedzę ekspercką z obszarów branży konopnej, e-commerce oraz nowych technologii. Wspólnie będą rozwijać LiRoyal skupiając się na pełnej kontroli procesu oraz najwyższej jakości produktów. Już wkrótce spółka LiRoyal uruchomi emisję crowdfundingową, licząc na pozyskanie miliona euro. Kolejnym krokiem będzie ekspansja na inne rynki, w tym niemiecki.

Patryk Działkowski, współwłaściciel LiRoyal.

Powołanie do życia LiRoyal to efekt wieloletniego doświadczenia Liroya i jego zaangażowania w zmiany na rynku konopi w Polsce. Aktualnie raper w jednej spółce zgromadził ekspertów od uprawy, badania i przetwarzania konopi, a także specjalistów w dziedzinie e-commerce i nowych technologii. 

Od zawsze wspierałem akcje edukacyjne i propagatorskie związane z konopiami. Działam z wieloma organizacjami m.in. na rzecz odbudowy rynku konopnego w Polsce. W Sejmie zajmowałem się legislacją, dzięki czemu udało się wprowadzić pewne zmiany. Teraz przyszedł czas na to, aby pod własną marką dostarczyć na rynek produkty najwyższej jakości. Zależy mi na kontroli każdego etapu procesu i współpracy ze świetnymi fachowcami, bo to daje gwarancję jakości. Dlatego zdecydowałem się działać z GoldGreen, zakładem ekstrakcji, który ma ogromne doświadczenie jako jedna z pierwszych firm w branży konopnej w Polsce. Wiem doskonale, że na razie w obiegu jest wiele produktów o wątpliwej wartości. Nie chcę, żeby ten sektor utknął w martwym punkcie przez słabą kontrolę jakości, dlatego zamierzamy wyznaczać wysokie standardy – mówi Piotr Liroy-Marzec, Prezes Zarządu, współwłaściciel LiRoyal.

Liroyal zajawka

Współpraca ekspertów

LiRoyal współpracuje z firmą GoldGreen, która ma duże doświadczenie w ekstrakcji i przygotowywaniu produktów konopnych opartych o kannabinoidy CBD, CBN czy CBG. Założyciel GoldGreen, Patryk Działkowski i jego zespół są ściśle zaangażowani w proces powstania obecnej oferty marki LiRoyal, na którą składa się 26 produktów. Są to m.in. olejki, susze, suplementy oraz zestawy stworzone z najwyższej jakości konopi Sativa Cannabis L pochodzącej z certyfikowanych upraw. GoldGreen będzie też odpowiadać za receptury i produkcję kolejnych produktów.

Ekstrakcją zajmujemy się od wielu lat. Mieliśmy okazję pracować na praktycznie każdej metodzie. Takie doświadczenie pozwala nam obiektywnie podchodzić do toczących się dziś dyskusji i sporów na temat tego, która z nich jest lepsza, bardziej wydajna czy zdrowsza. Jednak sama ekstrakcja to tylko część sukcesu. Najważniejsze jest przygotowanie i przeprocesowanie ekstraktu roślinnego w taki sposób, by pozbyć się zbędnych substancji, zostawiając tylko to, na czym nam zależy. Tutaj możemy pochwalić się rozwijanym przez lata parkiem maszynowym i technologicznym, gdzie dla uzyskania najlepszego efektu stosowanych jest ponad pięć procesów poekstrakcyjnych – mówi Patryk Działkowski, Główny Technolog, współwłaściciel LiRoyal.


LiRoyal korzysta też z nowoczesnych technologii, czyli stworzonego przez Macieja Sagala systemu IT KingAPP. To rozwiązanie, które odpowiada za infrastrukturę IT oraz działania programistyczne, w tym m.in. system sklepowy, magazynowy, logistyczny oraz ERP produkcyjny.

Najpierw emisja akcji, potem międzynarodowe plany

Pierwszym krokiem w rozwoju LiRoyal będzie emisja akcji za pomocą platformy beesfund.com. Właściciele spółki chcą w ten sposób pozyskać od inwestorów milion euro. Następnie firma planuje ekspansję na rynki europejskie i światowe, w tym m.in. Niemcy, które są jednym z największych rynków konopnych w Europie. Globalnie, jak wynika z analiz Prohibition Partners, rynek konopi już w 2028 roku osiągnie wartość 300 mld euro. W Polsce w tym samym czasie przekroczy 4,2 mld euro, a w Niemczech 90 mld euro.

O LiRoyal

LiRoyal S.A. to spółka, która oferuje produkty konopne najwyższej jakości. Aktualnie w ofercie firmy znajduje się 26 produktów w 3 kategoriach: olejki/suplementy, susze oraz jointy. Spółka będzie odpowiedzialna za sprzedaż hurtową i detaliczną, także we własnym sklepie internetowym LiRoyal.pl. Właścicielem 100% akcji spółki LiRoyal jest Global-Hempire.com S.A.

2 KOMENTARZE

 1. A czy ktoś czytał dokument ofertowy? Warto!!! Budowa marki za pieniądze akcjonariuszy!!! Wszystko czym ryzykują założyciele to 100 tys. zł!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować