- Reklama -
Banner

Liberalna Partia Demokratyczna w Wielkiej Brytanii chce legalizować marihuanę

Partia Tima Farrona obiecuje, że jeśli zostanie wybrana w tegorocznych wyborach, to legalna zostanie uprawa marihuany w domu, powstaną sklepy z legalną marihuaną, a także kluby konopne.

Partia Liberalno-Demokratyczna w Wielkiej Brytanii kontynuuje walkę o stworzenie regulowanego, legalnego rynku konopi indyjskich. Według BuzzFeed, partia zaproponowała, aby dorośli mogli uprawiać konopie indyjskie w domu, kupować je w licencjonowanych sklepach i używać ich w społecznościowych klubach konopnych, podobnych do coffeeshopów w Amsterdamie.

Były członek Liberalnych Demokratów Julian Huppert twierdzi, że legalizacja marihuany stanowiłaby olbrzymią poprawę na rynku marihuany w Wielkiej Brytanii, który jest obecnie “prowadzony przez gangi, które nie interesują się zdrowiem publicznym, a obecny system powoduje ogromne szkody.”

Liberalni Demokraci od lat zalecają reformę prawa związanego z marihuaną. W 2015 roku wezwali prawodawców do traktowania używania narkotyków w kwestii zdrowotnej, a nie w kwestii dotyczącej polityki publicznej.

W zeszłym roku partia poparła raport, którego współautorem był główny doradca ds. narkotyków Sir David Nutt. W raporcie zalecono, aby Wielka Brytania stworzyła kontrolowany rynek marihuany. Raport zalecił opodatkowanie marihuany, co przyniesie zysk rzędu ponad miliarda funtów rocznie.

Wybory w Wielkiej Brytanii odbędą się już za mniej niż miesiąc i pomimo racjonalnego spojrzenia Liberalnych Demokratów, większa bitwa toczy się pomiędzy Jeremy’m Corbyna z Partii Pracy, a Theresą May z Partii Konserwatywnej. Nacisk na legalizację jest bardzo szlachetny, ale może to być za mało, aby partia Tima Farrona wygrała ten wyścig.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja! Mighty Plus waporyzator do suszu Storz * Bickel

  MIGHTY+ Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1399 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.

Mogą Cię zainteresować