- Reklama - Nasiona marihuany Dutch Passion
Strona głównaAktualnościŚwiatKościół konopi w San Diego żąda od miasta 1,1mln $ za zarekwirowanie...

Kościół konopi w San Diego żąda od miasta 1,1mln $ za zarekwirowanie marihuany

Członkowie kościoła konopi w okręgu Midway w San Diego twierdzą, że Departament Policji nie miał prawa zorganizować nalotu na ich kościół i zarekwirować ponad 3 kilogramy marihuany.

W pozwie złożonym przez Kościół Świętego źródła możemy przeczytać, że miasto naruszyło prawa religijne członków kościoła. Alanna Reeves, prezes Stowarzyszenia Ministerstw Sakramentalnych, powiedziała, że ​​policja przejęła ponad 3 kilogramy marihuany – o wartości około 30 000 dolarów – i następnie spowodowała szkody o wartości 75 tysięcy dolarów.

“Ciężko mi w to uwierzyć, ponieważ jest to święte miejsce kultu i tylko przez konopie indyjskie tak traktują takich ludzi jak my?” Powiedziała Reeves: “To nierealne. Nie widzę ich, jak idą do Kościoła katolickiego i proszą o pozwolenie lub licencję na używanie alkoholu jako sakramentu”.

Kościół jest obecnie w trakcie zgłaszania się do organizacji non-profit. Reeves mówi, że używa marihuany jako sakramentu, a ich kościół koncentruje się na ochronie środowiska, zdrowia, żywienia i duchowości.

“Chcę, żeby zapłacili za wszystkie wyrządzone szkody, zarówno fizyczne, jak i emocjonalne” – powiedziała. “Chcę, aby zapłacili za marihuanę, która jest sakramentem, którą wzięli i mogli zniszczyć w trakcie konfiskowania, powinni zapłacić za wszystkie laptopy, systemy bezpieczeństwa, po prostu wszystko, a oni powinni się wstydzić. ”

Wiadomości 10News dotarły do departamentu policji, ale tam odmówiono komentarza z powodu toczących się spraw sądowych. Biuro prokuratora poinformowało, że w tej chwili roszczenie dotyczy Departamentu Zarządzania Ryzykiem Miasta i ma sześć miesięcy na przyjęcie lub odrzucenie roszczenia. Jeśli roszczenie zostanie odrzucone, kościół może złożyć pozew, w który zaangażuje się biuro miejskie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama - VaporShop.pl

Najnowsze

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Mogą Cię zainteresować

Dwóch paranoicznych przemytników marihuany zadzwoniło pod 911, aby się poddać (video)

Dwóch amerykańskich przemytników marihuany złamało złotą zasadę handlu narkotykami. Będąc pod wpływem marihuany, którą...

Kanadyjski producent marihuany rozpocznie współpracę ze szwedzkim koncernem farmaceutycznym

Firma Novartis AG rozpoczęła współpracę z kanadyjską firmą produkującą konopie indyjskie, wspieraną przez miliardera...

Snoop Dogg zebrał ponad 40 milionów dolarów na inwestowanie w marihuanę

Snoop Dogg jest synonimem konopi indyjskich, a jego pasja do marihuany rośnie z dnia...

Izrael dekryminalizuje marihuanę. Jej posiadanie nie jest już przestępstwem

Ustawa dotycząca dekryminalizacji marihuany  w Izraelu, została zatwierdzona w pierwszym czytaniu. Projekt ustawy, który...