- Reklama -
Banner

Kościół konopi w San Diego żąda od miasta 1,1mln $ za zarekwirowanie marihuany

Członkowie kościoła konopi w okręgu Midway w San Diego twierdzą, że Departament Policji nie miał prawa zorganizować nalotu na ich kościół i zarekwirować ponad 3 kilogramy marihuany.

W pozwie złożonym przez Kościół Świętego źródła możemy przeczytać, że miasto naruszyło prawa religijne członków kościoła. Alanna Reeves, prezes Stowarzyszenia Ministerstw Sakramentalnych, powiedziała, że ​​policja przejęła ponad 3 kilogramy marihuany – o wartości około 30 000 dolarów – i następnie spowodowała szkody o wartości 75 tysięcy dolarów.

“Ciężko mi w to uwierzyć, ponieważ jest to święte miejsce kultu i tylko przez konopie indyjskie tak traktują takich ludzi jak my?” Powiedziała Reeves: “To nierealne. Nie widzę ich, jak idą do Kościoła katolickiego i proszą o pozwolenie lub licencję na używanie alkoholu jako sakramentu”.

Kościół jest obecnie w trakcie zgłaszania się do organizacji non-profit. Reeves mówi, że używa marihuany jako sakramentu, a ich kościół koncentruje się na ochronie środowiska, zdrowia, żywienia i duchowości.

“Chcę, żeby zapłacili za wszystkie wyrządzone szkody, zarówno fizyczne, jak i emocjonalne” – powiedziała. “Chcę, aby zapłacili za marihuanę, która jest sakramentem, którą wzięli i mogli zniszczyć w trakcie konfiskowania, powinni zapłacić za wszystkie laptopy, systemy bezpieczeństwa, po prostu wszystko, a oni powinni się wstydzić. ”

Wiadomości 10News dotarły do departamentu policji, ale tam odmówiono komentarza z powodu toczących się spraw sądowych. Biuro prokuratora poinformowało, że w tej chwili roszczenie dotyczy Departamentu Zarządzania Ryzykiem Miasta i ma sześć miesięcy na przyjęcie lub odrzucenie roszczenia. Jeśli roszczenie zostanie odrzucone, kościół może złożyć pozew, w który zaangażuje się biuro miejskie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.

Mogą Cię zainteresować