- Reklama -
Banner

Kolorado świętuje drugą rocznicę legalizacji marihuany

10 grudnia minęły 2 lata od czasu legalizacji marihuany w Kolorado. W listopadzie 2012 roku wyborcy zatwierdzili poprawkę 64, a 10 grudnia gubernator John Hickenlooper podpisał ustawę, co oznacza rozpoczęcie legalizacji.

Przez ponad rok dopracowywane były przepisy legalnej marihuany. Następnie, w dniu 1 stycznia 2014 r rozpoczęła się sprzedaż detaliczna w Kolorado.

Legalizacja marihuany w Kolorado jest już historycznym sukcesem. Sprzedaż rekreacyjnej trawy przekroczyła sprzedaż medycznej, a stan otrzymał miliony dolarów z podatków (ponad 60 milionów $), z których wiele zostało przeznaczone na system szkolnictwa.

Przemysł konopi indyjskich stale się rozrasta. Otwarto już ponad 100 sklepów z legalną marihuaną do użytku rekreacyjnego, turyści wciąż przybywają do Kolorado aby zasmakować legalnego ziółka, gospodarka nadal się rozwija, a poziom przestępczości nadal spada.

Musi to być niewiarygodne dla mieszkańców Kolorado. Mieszkanie w Denver jest błogosławieństwem, mogąc na co dzień legalnie zakupić i skonsumować marihuanę.

Kolorado wysyła pozytywny sygnał nie tylko dla Ameryki, ale całego świata. W tym roku do zwolenników legalizacji dołączył stan Waszyngton, Oregon i Alaska.

Dwa lata temu było setki pytań jak będzie wyglądało Kolorado po legalizacji. Teraz już wiadomo, że był to strzał w dziesiątkę.

A co przez te dwa lata działo się w Kolorado?

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować