- Reklama -
Banner

Kolorado świętuje drugą rocznicę legalizacji marihuany

10 grudnia minęły 2 lata od czasu legalizacji marihuany w Kolorado. W listopadzie 2012 roku wyborcy zatwierdzili poprawkę 64, a 10 grudnia gubernator John Hickenlooper podpisał ustawę, co oznacza rozpoczęcie legalizacji.

Przez ponad rok dopracowywane były przepisy legalnej marihuany. Następnie, w dniu 1 stycznia 2014 r rozpoczęła się sprzedaż detaliczna w Kolorado.

Legalizacja marihuany w Kolorado jest już historycznym sukcesem. Sprzedaż rekreacyjnej trawy przekroczyła sprzedaż medycznej, a stan otrzymał miliony dolarów z podatków (ponad 60 milionów $), z których wiele zostało przeznaczone na system szkolnictwa.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Przemysł konopi indyjskich stale się rozrasta. Otwarto już ponad 100 sklepów z legalną marihuaną do użytku rekreacyjnego, turyści wciąż przybywają do Kolorado aby zasmakować legalnego ziółka, gospodarka nadal się rozwija, a poziom przestępczości nadal spada.

Musi to być niewiarygodne dla mieszkańców Kolorado. Mieszkanie w Denver jest błogosławieństwem, mogąc na co dzień legalnie zakupić i skonsumować marihuanę.

Kolorado wysyła pozytywny sygnał nie tylko dla Ameryki, ale całego świata. W tym roku do zwolenników legalizacji dołączył stan Waszyngton, Oregon i Alaska.

Dwa lata temu było setki pytań jak będzie wyglądało Kolorado po legalizacji. Teraz już wiadomo, że był to strzał w dziesiątkę.

A co przez te dwa lata działo się w Kolorado?

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować