- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Kolorado świętuje drugą rocznicę legalizacji marihuany

10 grudnia minęły 2 lata od czasu legalizacji marihuany w Kolorado. W listopadzie 2012 roku wyborcy zatwierdzili poprawkę 64, a 10 grudnia gubernator John Hickenlooper podpisał ustawę, co oznacza rozpoczęcie legalizacji.

kolorado-marihuana
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Przez ponad rok dopracowywane były przepisy legalnej marihuany. Następnie, w dniu 1 stycznia 2014 r rozpoczęła się sprzedaż detaliczna w Kolorado.

Legalizacja marihuany w Kolorado jest już historycznym sukcesem. Sprzedaż rekreacyjnej trawy przekroczyła sprzedaż medycznej, a stan otrzymał miliony dolarów z podatków (ponad 60 milionów $), z których wiele zostało przeznaczone na system szkolnictwa.

Przemysł konopi indyjskich stale się rozrasta. Otwarto już ponad 100 sklepów z legalną marihuaną do użytku rekreacyjnego, turyści wciąż przybywają do Kolorado aby zasmakować legalnego ziółka, gospodarka nadal się rozwija, a poziom przestępczości nadal spada.

Musi to być niewiarygodne dla mieszkańców Kolorado. Mieszkanie w Denver jest błogosławieństwem, mogąc na co dzień legalnie zakupić i skonsumować marihuanę.

- Reklama - Cannabis Light logo

Kolorado wysyła pozytywny sygnał nie tylko dla Ameryki, ale całego świata. W tym roku do zwolenników legalizacji dołączył stan Waszyngton, Oregon i Alaska.

Dwa lata temu było setki pytań jak będzie wyglądało Kolorado po legalizacji. Teraz już wiadomo, że był to strzał w dziesiątkę.

A co przez te dwa lata działo się w Kolorado?

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -