- Reklama -
Banner

Kierowca Ubera sprzedał grzyby psylocybinowe i LSD pasażerom, którzy okazali się policjantami

Kierowca Ubera z Crestview na Florydzie, został oskarżony o sprzedaż znacznych ilości grzybów halucynogennych i LSD, które przechowywał w schowku swojego samochodu.

Na Florydzie, kierowca Ubera stoi w obliczu zarzutów kryminalnych związanych z handlem nielegalnymi substancjami, po tym jak podobno próbował sprzedać swoim pasażerom grzyby psylocybinowe oraz LSD. W ramach serii transakcji doszło do sprzedaży nawet 200 dawek LSD oraz 100 gramów grzybów.

Jeśli zamierzasz oferować grzyby i LSD pasażerom Ubera, lepiej upewnij się, że nie są oni policjantami zajmującymi się przestępczością narkotykową – tego na własnej skórze doświadczył pewien kierowca Ubera.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Niektórzy z jego „pasażerów” okazali się być śledczymi ds. narkotyków, którzy przyjechali do Miramar Beach na Florydzie na coroczną konferencję Florida Narcotics Officers’ Association w sierpniu 2023 roku. Zgodnie z informacjami Biura Szeryfa Hrabstwa Walton (WCSO), śledczy, którzy skorzystali z Ubera, pochodzili z Biura Szeryfa Hrabstwa Citrus (CCSO).

John Alcott, 52-latek z Crestview na Florydzie, przybył po swoich pasażerów, a gdy śledczy z CCSO weszli do pojazdu, poczuli silny zapach dymu marihuany. Alcott otworzył schowek, aby pokazać im wszystkie grzyby, które miał w ofercie. Warto wspomnieć, że kierowcy Ubera nie są pracownikami firmy; są niezależnymi wykonawcami, co jest kluczem do sukcesu Ubera.

Śledczy poza służbą postanowili zagrać w grę, udając klientów zainteresowanych psychodelikami.

Alcott sprzedał policjantom 134 gramy grzybów psylocybinowych, 10 kapsułek z mikrodawkwami grzybów psylocybinowych oraz 12 dawek LSD za 1000 dolarów. Podczas zakupu Alcott powiedział funkcjonariuszom, że byłby także gotów prowadzić sprzedaż wysyłkową. WCSO opublikowało także zdjęcie Alcotta oraz kilka zdjęć LSD i grzybów psylocybinowych.

grzyby oferowane przez kierowce ubera

Od tego czasu prowadzono śledztwo, zwiększając stawkę i oferując większe ilości, aby postawić kierowcę Ubera w obliczu poważniejszych zarzutów. Operacja pod przykrywką ostatecznie zaangażowała śledczych ds. narkotyków z WCSO, Departament Policji w Crestview oraz Urzędników Szeryfa Hrabstwa Okaloosa, którzy zorganizowali obserwację mieszkania Alcotta w Crestview na Florydzie.

21 lutego, śledczy ds. narkotyków z WCSO wysłali pod przykrywką detektywa z CCSO, który z pasażera stał się klientem, do Alcotta z informacją, że znajdują się w okolicy i chcą kupić ponad 100g suszonych grzybów i 200 dawek LSD na niebieskich żelowych tabliczkach za 5000 dolarów.

„Chociaż tego typu przypadki nie są głównym celem naszych dochodzeń dotyczących narkotyków, ten przypadek trafił do nas sam,” powiedział Szeryf Michael Adkinson. „Jest oczywiste, że ma w zwyczaju sprzedawać podczas prowadzenia Ubera, co jest dość niepokojące, biorąc pod uwagę, jak często nastolatki i młodzi dorośli korzystają z usług przewozowych w tym obszarze.”

Śledczy traktują sprawę poważnie, a Alcott stoi w obliczu licznych zarzutów kryminalnych. Został aresztowany i osadzony w więzieniu hrabstwa Walton pod zarzutem posiadania i sprzedaży substancji psychodelicznych. Kaucja została ustalona na 15 000 dolarów, wpłacił ją i został zwolniony następnego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 

Mogą Cię zainteresować