- Reklama -
Banner

Kielce: Dwóch mężczyzn przewoziło 60kg marihuany w dostawczym Mercedesie

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej i Wojewódzkiej Policji w Kielcach odkryli blisko 60 kilogramów marihuany w dostawczym Mercedesie, który był kierowany przez dwóch mieszkańców powiatu jędrzejowskiego. Policja szacuje, że zabezpieczona marihuana mogła być warta ponad 3 miliony złotych.

84 106290

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej w Kielcach otrzymali informację, z której wynikało, że przez województwo Świętokrzyskie mogą być przewożone duże ilości marihuany. W trakcie prowadzenia czynności operacyjnych, policjanci dowiedzieli się, że do jednego z takich transportów dojdzie w środę.

84 106286

W środę w okolicach Skarżyska-Kamiennej funkcjonariusze zatrzymali Mercedesa do kontroli drogowej. Okazało się, że kierujący pojazdem oraz pasażer są dobrze znani policji. 37 i 44-latek przewozili w dostawczym Mercedesie trzy duże torby. W każdej z toreb znajdowało się kilkadziesiąt hermetycznie zapakowanych worków, w których znajdowała się marihuana.

Mężczyzn zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mieszkańców powiatu jędrzejowskiego. Mężczyznom grozi teraz kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Vape Pen CBD Shadow Silver – Deep CBD

  279 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 

Mogą Cię zainteresować