- Reklama -
Banner

Waszyngton może wkrótce zezwolić na dowóz marihuany do domu

Waszyngton rozważa wprowadzenie zezwolenia na dowóz marihuany bezpośrednio do klientów. To świetna wiadomość dla mieszkańców Waszyngtonu, ale w tym miejscu warto się zastanowić, jak daleko Polska jest w tyle, jeśli chodzi o kwestie marihuany.

Dziś pacjenci w Polsce mają już dostęp do medycznej marihuany, ale aby ją uzyskać, najpierw pacjent musi iść do lekarza, który wypisze receptę. Następnie pacjent z receptą idzie do apteki, gdzie farmaceuta zamawia susz Red No. 2, a następnego dnia pacjent znowu musi odwiedzić aptekę, aby odebrać medyczną marihuanę. Dodając do tego wysoką cenę suszu, zakup marihuany medycznej nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy.

Waszyngton, który kilka lat temu zalegalizował marihuanę do celów rekreacyjnych, dziś planuje wprowadzić dostawy marihuany do domu, aby ułatwić życie pacjentom. Ustawa nie tylko przewiduje dowóz leku bezpośrednio do pacjenta, ale także dowóz marihuany dla użytkowników rekreacyjnych.

- Reklama -
Growbox.pl - sklep z akcesoriami do uprawy roślin

Dostawy marihuany w Waszyngtonie

Ustawodawstwo, które zalegalizowałoby dostarczanie marihuany osobom w wieku 21 i starszym, zostało złożone w Izbie Reprezentantów Waszyngtonu.

House Bill 1358 został złożony przez przedstawiciela stanowego Steve’a Kirby z Partii Demokratycznej i jest współsponsorowany przez przedstawicieli Brandona Vicka z partii Republikańskiej i Briana Blake’a z Partii Demokratycznej. Złożony dzisiaj projekt ustawy został skierowany do House Commerce and Gaming Committee.

Nowa ustawa wprowadziłaby nowy zapis do ustawy o legalizacji marihuany:

“Dowóz marihuany został zatwierdzony i przypisany do licencji na detaliczną sprzedaż marihuany, aby umożliwić sprzedawcom dostarczanie marihuany do użytku osobistemu każdemu, kto ukończył 21 lat.”

Washington State Liquor and Cannabis Board będzie upoważniony do “ustalania opłaty za zatwierdzenie dostaw marihuany”, a sprzedawca detaliczny z potwierdzeniem dostawy “może pobierać opłatę od klienta za każdą dostarczoną dostawę.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować