Katowice: Policyjny dron wypatrzył uprawę marihuany na dachu kamienicy

cropped 35 571640 g

Policjanci z katowickiej komendy wojewódzkiej przy użyciu drona odkryli nielegalną uprawę marihuany. Operator drona wypatrzył na dachu posesji rośliny, które przypominały konopie. 48-letni właściciel posesji był zaskoczony, kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi.

Uprawa marihuany na dachu kamienicy w Katowicach

Nielegalna uprawa była ukryta na dachu jednej z katowickich posesji. Była ona niewidoczna zarówno z zewnątrz, jak i z podwórka, a dostrzec można było ją jedynie z powietrza. Kryminalni z katowickiej komendy wojewódzkiej policji odkryli uprawę dopiero przy użyciu drona.

Po wypatrzeniu nielegalnej uprawy stróże prawa weszli na teren posesji, gdzie skontrolowali uprawę. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne – na dachu kamienicy znajdowało się 59 roślin konopi indyjskich w doniczkach.

Uprawa marihuany odkryta z drona

Właściciel uprawy – 48-letni mieszkaniec Katowic nie krył zaskoczenia, kiedy został zatrzymany. Mężczyzna na terenie posesji przechowywał także 180g marihuany oraz amfetaminę. Policjanci znaleźli również skradziony dwa lata temu rower o wartości 2 tys. zł.

Wyróżnione produkty

Za nielegalną uprawę i posiadanie marihuany oraz paserstwo mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kananflawin to flawonoid występujący w konopiach, który ma wiele właściwości leczniczych

Naukowcy odkryli związek w konopiach, który jest 30 razy bardziej skuteczny w łagodzeniu bólu, niż aspiryna

Palenie marihuany i palenie papierosów

Amerykanie wkrótce będą palić więcej marihuany, niż tytoniu