- Reklama -
Banner

Kanada: Lotnisko w Vancouver zezwala na palenie i waporyzację marihuany na terenie lotniska

Latanie samolotem stało się trochę bardziej komfortowe dla pasażerów podróżujących z kanadyjskiego lotniska w Vancouver.

Główny port lotniczy miasta, Vancouver International Airport (YVR), ogłosił, że pasażerowie powyżej 19 roku życia podróżujący z Vancouver mogą palić lub waporyzować konopie bez żadnych problemów w wyznaczonych miejscach na świeżym powietrzu. Wewnątrz lotniska pozostaje zakaz palenia i waporyzowania marihuany.

Ogłoszenie opublikowane na stronie internetowej Międzynarodowego Portu Lotniczego w Vancouver zostało uwzględnione w regulaminie lotniska.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Międzynarodowe lotnisko w Vancouver jest drugim co do wielkości portem lotniczym w kraju i jedynym lotniskiem w Kanadzie, które obecnie zezwala na korzystanie z konopi indyjskich w wyznaczonych miejscach.

Nowe przepisy dotyczące konsumpcji konopi indyjskich na lotnisku pojawiły się w oświadczeniu zaledwie kilka dni przed tym, jak konopie indyjskie stały się w Kanadzie w pełni legalne w dniu 17 października.

Pasażerowie mogą przewieźć do 30g marihuany podczas lotów krajowych

W październiku kanadyjskie Ministerstwo Transportu ogłosiło, że pasażerowie lotów krajowych w Kanadzie będą mogli przewieźć ze sobą do 30 gramów marihuany, czy to w bagażu podręcznym, czy w bagażu rejestrowanym. Osoby podróżujące do innych krajów lub stanów, które zalegalizowały marihuanę, takie jak Kalifornia i Kolorado – nie będą mogły przywieźć z sobą konopi ani w bagażu rejestrowanym, ani w bagażu podręcznym.

Vancouver International Airport jest jedynym lotniskiem w Kanadzie, które zezwala na używanie konopi indyjskich na swoim terenie. Biorąc pod uwagę, że artykuły spożywcze zawierające THC są nadal nielegalne w Kanadzie, waporyzacja i palenie marihuany na terenie lotniska to doskonała wiadomość dla osób, które boją się latania i chcą odstresować się przed lotem.

Międzynarodowe Lotnisko w Vancouver przyjmuje około 22 milionów pasażerów rocznie. Lotnisko znajduje się w jednym z najbardziej pro-konopnych miast w Kanadzie, więc pasażerowie przed lotem mogą z łatwością kupić konopie indyjskie w jednym z wielu sklepów na terenie miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować