- Reklama -
Banner

Joint za szczepionkę – aktywiści będą rozdawać marihuanę osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19

Aktywiści w Dystrykcie Kolumbii (Waszyngton, D.C.) ogłosili, że będą rozdawać darmowe jointy osobom, które zaszczepią się przeciwko COVID-19. “Joint za szczepionkę” ma być rozdawany w okolicach ośrodków szczepień na COVID-19, ale również w innych częściach Waszyngtonu.

Grupa DC Marijuana Justice (DCMJ), działająca na rzecz reformy konopi indyjskich, ogłosiła w poniedziałek w komunikacie prasowym, że wiosną 2021 r., jeśli szczepionki będą dostępne dla społeczeństwa, będą rozdawać bezpłatne marihuanę, którą w Waszyngtonie można używać zarówno do celów medycznych, jak i rekreacyjnych. „Dziesiątki” hodowców domowych będzie legalnie rozdawać konopie w całym Dystrykcie – a produkty będą najwyższej jakości, wolne od pestycydów i nie będą uprawiane przy użyciu sztucznych nawozów.

Aby uczcić tę doniosłą okazję i podziękować ludziom za zaszczepienie, dziesiątki hodowców konopi w Waszyngtonie będą zgodnie z prawem rozprowadzać bezpłatne opakowania konopi poza ośrodkami szczepień, gdy tylko społeczeństwo będzie mogło się zaszczepić” – czytamy w komunikacie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Inicjatywa „Joint za szczepionkę” ma zachęcić ludzi do przyjęcia szczepionki.

Grupa DC Marijuana Justice oznajmiła, że chcą w ten sposób uczcić koniec pandemii oraz naświetlić plan legalizacji marihuany na poziomie federalnym. Lokalizacje, daty i godziny rozdania konopi zostaną podane po otrzymaniu informacji o lokalizacji ośrodków szczepień.

Grupa DCMJ powiedziała, że będzie współpracować z lokalnymi urzędnikami, aby upewnić się, że dystrybucja będzie legalna i nie będzie zagrażać rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV2. Sama marihuana będzie pochodzić od domowych hodowców z grupy DCMJ i zgodnie z komunikatem prasowym wszystkie rozdawane konopie będą wolne od pestycydów i nawozów sztucznych. Jak twierdzi współzałożyciel DCMJ Adam Eidinger, do tej pory uzbierali około 900g konopi.

Szukamy sposobów na bezpieczne uczczenie końca pandemii i wiemy, że nic tak nie łączy ludzi jak marihuana” – powiedział Nikolas Schiller, drugi współzałożyciel DCMJ. „DCMJ uważa, że konopie indyjskie powinny być spożywane w sposób bezpieczny i odpowiedzialny, a pandemia sprawiła, że wielu dorosłym niewiarygodnie trudno było dzielić się własnoręcznie uprawianą marihuaną.”

To nie pierwszy przypadek, kiedy grupa DCMJ przeprowadza happening celu podniesienia świadomości na temat reformy prawa dotyczącego konopi. Na przykład w 2017 roku podczas inauguracji prezydentury Donalda Trumpa grupa rozdała ponad 10 000 skrętów, aby rozpowszechniać informacje o potrzebie legalizacji konopi.

Rozdawanie marihuany w Waszyngtonie jest zgodne z prawem lokalnym. W 2014 roku wyborcy przegłosowali inicjatywę dotyczącą legalizacji marihuany do celów osobistych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować