Jay-Z inwestuje w producenta marihuany – kalifornijską firmę Caliva

Raper Jay-Z wkracza do szybko rozwijającego się przemysłu konopnego, przyjmując rolę stratega i inwestora w kalifornijskiej firmie Caliva, która prowadzi uprawy marihuany.

Jay-Z wszedł w branżę legalnej marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Firma Caliva, utworzona w San Jose w 2015 roku, oświadczyła we wtorek, że Jay-Z nawiązał długoterminową współpracę, w której oprócz inwestycji skupi się na szerzeniu świadomości marki i kreatywnego rozwoju kierunku firmy.

Jay-Z, który będzie głównym strategiem ds. marki, przyczyni się również do poprawy sprawiedliwości społecznej poprzez “zwiększenie liczby szkoleń dla byłych więźniów, a także podniesienie jakości i uczciwości w rozwoju legalnego przemysłu marihuany” – podała spółka w oświadczeniu.

Raper Jay-Z na początku tego roku pomógł w reformie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, zwanej Reform Alliance, której celem jest uwolnienie z więzienia miliona Amerykanów skazanych za posiadanie marihuany.

49-letni Jay-Z w czerwcu został uznany przez magazyn Forbes za pierwszego artystę hip-hopowego, który stał się miliarderem dzięki inwestycjom w odzież, szampana, Uber i jego firmę rozrywkową Roc Nation.

Wcześniej raper Snoop Dogg stworzył swoją własną markę, Leafs by Snoop, a aktorka Whoopi Goldberg w 2016 r. wprowadził na rynek linię marihuany medycznej, której celem jest złagodzenie bólów menstruacyjnych.
 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -