- Reklama -
Banner

Marihuana sprawia, że seks staje się przyjemniejszy dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku

Ostatnie badania sugerowały, że używanie marihuany może poprawić orgazmy kobiet. Nowe badanie sugeruje, że konopie mogą również poprawić doznania seksualne mężczyzn.

Badania opublikowane w TheSchollarShip.ecu.edu wskazują, że „uczestnicy zauważyli, że używanie konopi poprawiło ich funkcje seksualne i satysfakcję seksualną”. Wiek i płeć nie odgrywały roli w tym, jak konsumpcja marihuany wpływała na seks, a uczestnicy badania zgłaszali „zwiększone pragnienie, intensywność orgazmu i przyjemność z masturbacji. ”

Odkrycia są wynikiem badań przeprowadzonych przez niedawną absolwentkę Uniwersytetu East Carolina – Amandę Moser. Jej celem było przeanalizowanie dostępnych badań, w których oceniano wpływ używania konopi na życie seksualne ludzi i porównanie ich ze stworzoną przez siebie ankietą.

Ankieta dotycząca wpływu marihuany na seks

Moser stworzyła anonimową ankietę internetową skierowaną do osób w wieku 18 lat i starszych, które używają marihuany. Do swoich celów dostosowała pytania zaczerpnięte z innych badań wykorzystywanych do oceny reakcji seksualnych u ludzi. Na przykład w ankiecie poprosiła uczestników o ocenę, w jaki sposób konopie wpłynęły na ich zdolność do osiągnięcia i utrzymania erekcji (dla mężczyzn) i lubrykację pochwy (dla kobiet). W ankiecie zapytano również respondentów, czy wierzą, że konopie indyjskie prowadzą do bardziej satysfakcjonującego i przyjemniejszego seksu oraz jak konsumpcja wpłynęła na smak, dotyk, słuch, zapach i dźwięk.

Konopie korzystnie wpływają na życie seksualne

Wpływ marihuany na seks

W badaniu wzięło udział 811 konsumentów marihuany z różnych środowisk. Moser powiedziała, że konopie są korzystne dla mężczyzn i kobiet, niezależnie od wieku, a także przez całe życie.

„Ludzie, którzy ukończyli 18 lat, odczuwali niesamowite korzyści, podobnie jak ludzie do 85 lat i wszyscy pomiędzy” – wyjaśniła. „Wszyscy stwierdzili, że konopie były korzystne dla ich funkcji seksualnych, a także dla ich satysfakcji seksualnej”.

Większa przyjemność z seksu i masturbacji

Podsumowując, uczestnicy zgłaszali, że spożywanie konopi doprowadziło do większej przyjemności nie tylko podczas seksu, ale także podczas masturbacji. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety twierdzili, że mają zwiększone pragnienie seksu i odkryli, że ich orgazmy były bardziej intensywne. Dodała, że kobiety pod wpływem marihuany były w stanie osiągnąć wiele orgazmów.

Smak i dotyk były także „znacznie intensywniejsze” podczas seksu po użyciu marihuany, co prowadziło do większej satysfakcji.

Moser zauważyła, że jej odkrycia są sprzeczne z wcześniejszymi badaniami, które sugerowały, że używanie konopi przed seksem nie jest korzystne dla mężczyzn.

„Wcześniejsze badania mówiły, że konopie indyjskie są środkiem rozluźniającym mięśnie i byłyby niewskazane dla mężczyzn – że mężczyznom trudniej osiągnąć i utrzymać erekcję” – wyjaśniła. „To ma sens, ale moje badania rzeczywiście okazały się sprzeczne z tym stwierdzeniem. Odkryłam, że [używanie marihuany] nie wpływa to na zdolność mężczyzn do osiągnięcia i utrzymania erekcji. Mężczyźni nie zgłosili żadnych problemów.”

Moser spekulowała, że powodem, dla którego mężczyźni mogą nie mieć problemów z erekcją po spożyciu jest to, że marihuana może działać jako środek rozszerzający naczynia. Innymi słowy, kannabinoidy mogą poszerzyć naczynia krwionośne, przez co zwiększony jest przepływ krwi.

Ostatecznie jednak Moser stwierdziła, że jej odkrycia ujawniają potencjał marihuany nie tylko w leczeniu dysfunkcji seksualnych u kobiet, ale także do poprawy „luki w nierównościach orgazmu” – że mężczyźni w związkach heteroseksualnych częściej osiągają orgazm, niż ich partnerki.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować