- Reklama -
Banner

Hodowca marihuany uniknął więzienia, bo rośliny były tak złej jakości, że nie nadawały się do użycia

37-letni Australijczyk, który nielegalnie uprawiał marihuanę, uniknie kary pozbawienia wolności, ponieważ jego rośliny były tak strasznie złej jakości, że ich konsumpcja nawet nie wywołałaby efektu psychoaktywnego.

David Giumelli z Balingup w Zachodniej Australii został zwolniony w poniedziałek po przesłuchaniu, w którym został uznany winnym uprawy i posiadania marihuany z zamiarem odstąpienia.

Giumelli uprawiał ponad 50 roślin na terenie swojego sadu owocowego. Organy ścigania wkroczyły do sadu 19 września, znajdując rozmaite rośliny i sadzonki, a także instalację do uprawy hydroponicznej w pobliskiej szopie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Giumelli, który jest wyszkolonym ogrodnikiem, przyznał w sądzie, że testował metody uprawy konopi do osobistego użytku medycznego.

Twierdził, że powodem posiadania tak wielu roślin była jego własna niekompetencja w uprawianiu ich, czytamy w The Kalgoorlie Miner. Chciał posadzić jak najwięcej roślin, aby w razie problemów z uprawą mieć więcej opcji awaryjnych.

Sędzia Sądu Rejonowego w Bunbury zgodził się z tym ostatnim stwierdzeniem, nazywając rośliny „bezużytecznymi” i wydał 12-miesięczny wyrok w zawieszeniu. Prawnicy Giumelli zdecydowali się podkreślić jego braki wiedzy w kwestii uprawy marihuany.

„Gdyby był w stanie wyhodować rośliny konopi do punktu, w którym mógłby rośliny zaczęłyby kwitnąć i produkować kwiaty, nie miałby 54 roślin, powiedział Twistie Venning, Prawnik Giumellego.

„To trochę ironiczne, że jest wyszkolonym ogrodnikiem, ale w rzeczywistości nie udało mu się uzyskać wiedzy dotyczącej uprawy konopi indyjskich.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować