- Reklama -
Banner

Hemp Valley Beer – piwo z konopi

Nasi sąsiedzi z Czech, stworzyli coś specjalnie dla miłośników marihuany – piwo o smaku i zapachu konopi. 

Hemp Valley Beer – zdobyło nagrodę publiki na targach Cannabusiness już w 2002, jednak nadal niejeden miłośnik konopi nie miał okazji o nim usłyszeć.

Czeskie piwo z konopi zawiera wyciąg z konopi, jednak nie ma się co cieszyć – znajdziemy w nim tylko 0,02 mikrograma THC, co oznacza, że marihuana jest tylko elementem dodatkowym, ciekawym zabiegiem marketingowym, i nici z upalenia się piwem.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Producenci muszą postępować według norm unijnych, więc stosują się do maksymalnej zawartości tetrahydrokanabinolu, którego dopuszczalne możliwe stężenie to 5 mikrogramów na kilogram.

Wyciąg z konopi, minimalna zawartość THC i oprawa graficzna, to jednak jedyny związek z marihuaną. W zapachu można jedynie wyczuć delikatne nuty kwiatowe, kojarzące się z pokrzywami. W smaku cieżko wyczuć marihuanę, za to czuć sporą goryczkę.

Cały ten cannbisowy marketing przy Hemp Valley Beer to bardzo dobry pomysł. Piwo jest całkiem niezłe, i różni się głównie lekką nutą owocowości, więc nawet warto postawić sobie taką butelkę na półce.

Jakiś czas temu, w Stanach Zjednoczonych zostałą wyemitowana reklama marihuany, w której uznawana ona jest za nowe lepsze piwo.

okładka-hemp-valley-beer

 

hemp-valley-beer-butelka

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować