Dołącz do nas

Medyczna Marihuana

Marihuana w diecie pomoże Ci schudnąć

marihuana-dieta-gastro-faza-otyłość

 

Dla niektórych, pojęcie marihuany w diecie ogranicza się do palenia marihuany zanim psycho-żarłoczne gastro zaatakuje nasz żołądek. Oczywiście, ta filozofia ma bardzo niewiele wspólnego z utratą wagi, jeśli ktoś pochłania duże porcje ciasta i czekolady na zaspokojenie gastro fazy.

Ale Art Glass, 66-letni autor nowej książki Marijuana Diet mówi jednak, że umiarkowane palenie trawki i zdrowa dieta, nie tylko pomogła zrzucić mu kilka kilogramów, ale także utrzymać zdrową wagę.

Marijuana Dietktóra niedawno została opublikowana jako e-book, zawiera naprawdę zdroworozsądkowe podejście do odżywiania, które obejmuje jedzenie świeżych owoców i warzyw wraz z eliminacją przetworzonej żywności, białego cukru i mąki. Dieta sugeruje również  regularne ćwiczenia.

Więc, gdzie upalony człowiek pasuje do tej mieszanki?

Więc, ten aspekt diety, jak sugeruje Glass, pomaga ludziom zobaczyć problemy psychologiczne i emocjonalne, które mogą przyczyniać się do niezdrowego trybu życia.

“Utrata wagi jest jedną z najtrudniejszych rzeczy którą tam znajdziemy”, powiedział autor. “Marihuana pomaga skontaktować się ze swoją świadomością, oczyścić się z gówna którego nie potrzebujemy, a kiedy pozbędziesz się blokady psychologicznej, wtedy zaczniesz tracić wagę.”

Oprócz szeregu opowieści ludzi, i własnych  przeżyć, książka przedstawia też kilka korzyści metabolicznych haju.

Na przykład, niedawne badania opublikowane w American Journal of Epidemiology wykazały, że ludzie, którzy palą marihuanę byli mniej otyli niż ludzie którzy jej nie używają. Inne badania w American Journal of Epidemiology wykazały, że ludzie którzy palą trawkę mieli niższy poziom insuliny i obwód talii, co czyni ich mniej podatnych na choroby spowodowane otyłością.

Dla tych palaczy, którzy chcą schudnąć ale mają trudności z opanowaniem się w kuchni po ataku gastrofazy, autor poleca ograniczyć marihuanę, i nie palić więcej niż 3 buchy z jointa, jak również zdyscyplinować się, i nigdy nie jeść kiedy jest się zjaranym.

Opublikowany

dnia

1 Komentarz
Subskrybuj temat
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paszek
Paszek
1 rok temu

Owoce i redukcja?
Z tego, co mi wiadomo, owoce także zawierają cukier.

A jak już wiadomo cukier (nie istotne czy prosty czy złożony) podnosi poziom insuliny, która blokuje proces odpowiedzialny za spalanie tkanki tłuszczowej.

Choc z dwojga złego lepiej już dostarczyć dawkę cukru za pośrednictwem owoców.

Czytałem także, że marihuana faktycznie może pomóc w redukcji. Rzekomo gastro faza wynika z oddziaływania THC, która “wypłukuje” węgle z organizmu, a gastro to odruchowa reakcja organizmu, organizm domaga się unormowania poziomu cukru.

Popularne