- Reklama -
Banner

Helikopter telewizyjny przypadkowo odkrył plantację marihuany podczas wyścigu Vuelta Espana

Policja w Katalonii zajęła 40 roślin konopi indyjskich z tarasu na dachu po tym, jak użytkownicy mediów społecznościowych zauważyli plantację w materiale filmowym nagranym z helikoptera podczas wyścigu kolarskiego Vuelta a España.

Policjanci udali się do miasta Igualada, w północno-zachodniej części Barcelony, po tym, jak wideo z sobotniego etapu zostało opublikowane w mediach społecznościowych. Na nagraniu widać kilkadziesiąt roślin konopi indyjskich.

„Za pośrednictwem mediów społecznościowych otrzymaliśmy informację o plantacji marihuany na dachu bloku w Igualadzie” – powiedziała rzeczniczka prasowa policji.

„Rozpoczęliśmy dochodzenie, które jest nadal w toku i zajęliśmy 40 roślin. Do tej pory nie było aresztowań. ” Dodała, że oficerowie próbują ustalić, do kogo należały rośliny, ponieważ taras na dachu nie był połączony z żadnym mieszkaniem. Funkcjonariusze United Association of Guardia Civil opublikowali później zdjęcia z powietrza w mediach społecznościowych.

We wtorek policja w Estremadurze ogłosiła również największą w historii konfiskatę marihuany w regionie zachodniej Hiszpanii. Pod koniec sierpnia funkcjonariusze wkroczyli na plantację ukrytą na farmie niedaleko Alcuéscar w prowincji Cáceres, gdzie znaleźli 22 000 roślin konopi indyjskich, 281 kg gotowej do sprzedaży marihuany i dużą ilość sprzętu do uprawy. Wtedy dziewięciu obywateli Albanii zostało aresztowanych pod zarzutem handlu narkotykami. Uprawa konopi indyjskich w Hiszpanii pozostaje nielegalna pomimo dekryminalizacji konsumpcji marihuany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Promocja! Fenix Mini Vaporizer

  Fenix Mini Vaporizer

  289 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 

Mogą Cię zainteresować