- Reklama -
Banner

Gubernator Guamu chce, by na tym terytorium zalegalizowano marihuanę

W 2014 roku guamscy wyborcy zdecydowali o zalegalizowaniu medycznej marihuany. Teraz gubernator Eddie Calvo uważa, że mieszkańcy wyspy powinni pójść krok dalej i rozważyć kwestię legalizacji posiadania konopi na własny użytek.

Gubernator Calvo w poście opublikowanym na Facebooku napisał:

“Chciałbym, żebyśmy przyjrzeli się temu, jak radzą sobie z legalną marihuaną poszczególne stany; zrozumieli, jak to działa, a następnie wykorzystali tę wiedzę do zyskownego opodatkowania tego sektora, by móc użyć tych pieniędzy do finansowania naszych szpitali, bezpieczeństwa publicznego i edukacji. ”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Pomysł „zyskownego opodatkowania” zapewne nieszczególnie przemówi do konsumentów konopi, którzy nie zaaprobują raczej sztucznie zawyżanych ceny konopi i absurdalnie wysokich podatków. Jednakże bardzo prawdopodobne jest, że większość z nich będzie mimo wszystko skłonna zapłacić wyższą cenę (lub przynajmniej nie mniejszą niż obecnie), w zamian za zniesienie możliwości, że trafią z tego powodu do więzienia.

Chociaż na Guam nie prowadzi się w zasadzie ankiet na temat reform prawa dotyczącego konopi, sondaż przeprowadzony na początku tego roku przez “Pacific Daily News” wskazuje na 80% poparcie legalizacji. Badanie to jednakże zostało przeprowadzone przez internet i towarzyszyła mu niewielka ilość zabezpieczeń mających na celu zapewnienie wiarygodności, toteż jego wyniki można traktować z przymrużeniem oka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować