- Reklama -
Banner

Elon Musk palił marihuanę z jointa podczas wywiadu na żywo. Akcje Tesli spadły o 6%

Elon Musk palił marihuanę podczas nagrywania podcastu transmitowanego na żywo na YouTube.

47-letni dyrektor generalny Tesli mówił o swojej firmie produkującej samochody elektryczne podczas wywiadu w Joe Rogan Experience, gdy gospodarz Joe Rogan zaproponował mu zapalenie jointa.

Elon Musk palił jointa w Joe Rogan Experience

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Dyrektor Generalny Tesli Elon Musk wziął udział w podcascie prowadzonym przez Joe Rogan’a. Kiedy Rogan odpalił swojego jointa, zapytał Elon’a o to, czy może zapalić jointa.

“Prawdopodobnie nie możesz tego zrobić ze względu na akcjonariuszy, prawda?” – zapytał Joe. “W końcu to przecież legalne, nie?” – odpowiedział Musk. “W pełni legalne” odpowiedział Rogan, po czym Elon Musk zaciągnął się jointem.

“Nie jestem zwykłym palaczem zioła, prawie nigdy tego nie robiłem”. – stwierdził Elon Musk.

“Nie poczułem żadnego efektu. Wiem, że wielu ludzi lubi zioło, i to jest w porządku, ale nie uważam, że jest to bardzo dobre dla produktywności”.

Dwuipółgodzinny podcast rozpoczął się od rozmowy o rozwiązaniu problemów drogowych w Los Angeles, budując tunel pod miastem.

Musk omawiał także swój strach przed sztuczną inteligencją, gdy razem z Joe Rogan’em pili whisky.

Elon zapalił jointa i akcje Tesli spadły

Kiedy Elon Musk zapalił jointa, akcje Tesli spadły o 6 procent
fot. MarketWatch

Akcje Tesli spadły w piątek o 6%, gdy dwaj dyrektorzy wyższego szczebla odeszli, zaledwie kilka godzin po tym, jak szef Tesli Elon Musk wywołał niepokój paląc marihuanę podczas internetowego podcastu.

Szef działu księgowości firmy, Dave Morton, i szef działu zasobów ludzkich, Gaby Toledano, piwiedzieli, że opuszczają firmę po tym, jak Musk wywołał niepokój po zapaleniu marihuany w programie transmitowanym na żywo przez amerykańskiego komika Joe Rogana.

47-letni Musk spędził dwie i pół godziny dyskutując o wszystkim, od sztucznej inteligencji i jej wpływu na ludzkość, po miotacze ognia i media społecznościowe.

Akcje Tesli za 420 dolarów

7 sierpnia Elon Musk poinformował na Twitterze, że planuje wycofać Teslę z giełdy. Mogłoby to nastąpić po wykupieniu akcji po 420 dolarów.

Pojawiło się wtedy wiele spekulacji, ponieważ 420 to popularna liczba wśród użytkowników marihuany, a niektóre media twierdziły, że Elon mógł być wówczas pod wpływem THC.

Musk jednak wyjaśnił w wywiadzie dla The Times, że informacja o sprzedaży akcji po 420$ nie była wynikiem upalenia. W ostatnim podcaście przeprowadzonym przez Joe Rogan’a, jego zdaniem używanie marihuany bardzo źle wpływa na produktywność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować