- Reklama -
Banner

Dwóch dilerów marihuany uniknęło więzienia. Sąd był pod wrażeniem ich “nienagannej gramatyki”

Para studentów handlujących marihuaną uniknęła więzienia, dzięki sędziemu, który był pod wrażeniem ich pisowni i gramatyki w wiadomościach tekstowych, które wysyłali do swoich klientów.

19-letni Luke Rance zakupił marihuanę i sprzedał ją 21-letniemu Brandonowi Kerrisonowi, który następnie sprzedawał ją ludziom z miasta Gower w Wielkiej Brytanii.

Studenci zostali aresztowani 17 grudnia 2017 r. po tym, jak policjanci wyczuli zapach marihuany, gdy minęli bibliotekę we wsi Pennard.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Rance została zatrzymany z siedmioma porcjami marihuany oraz niewielką ilością kokainy. Kerrison miał przy sobie dwie torebki z marihuaną.

Po kolejnych przeszukaniach okazało się, że w pokoju Rance’a znajduje się marihuana o wartości 1200 funtów.

Policjanci zabezpieczyli telefony zatrzymanych i zabezpieczyli wiadomości tekstowe, które wysyłali do klientów. Sędzia David Hale zwrócił uwagę na „perfekcyjną gramatykę i interpunkcję”, o znacznie wyższym poziomie niż ta używana najczęściej przez dealerów.

“Szalone smaki od 10, dziś wieczorem – daj znać, jeśli chcesz poznać szczegóły” 

Sąd dowiedział się, że Kerrison niedawno ukończył kurs budowlany, a Rance, który wcześniej występował w teatrze, miał rozpocząć studia.

Obaj przyznali się do posiadania marihuany z zamiarem sprzedaży, a Rance także przyznał się do posiadania kokainy. Żaden z nich nie był wcześniej karany.

Sędzia Hale powiedział: “Konopie indyjskie mogą być eksperymentem, który można uznać za przyjemny”, ale ostrzegł mężczyzn przed skutkami ich używania. Wspomniał także o przyczynach opóźnienia wydania wyroku: nie były one związane z prawem, a chodziło o obserwację czy oskarżeni będą trzymać się w tym czasie z dala od kłopotów.

Powiedział, że nie chce wysłać żadnego z nich do więzienia, ale ostrzegł: “Mam nadzieję, że sąd nie zobaczy żadnego z was ponownie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować