- Reklama -
Banner

Dwie tony marihuany znalezione na plaży w Malibu

Lokalni palacze w Malibu pewnie myśleli, że to sen kiedy znaleźli porzuconą 9 metrową łódź wypchaną po brzegi dwoma tonami szczelnie zawiniętej marihuany.

Niestety łódź która została wyrzucona na brzeg plaży w Kalifornii, mocno pachniała marihuaną i benzyną a tamtejsze władze szybko były na miejscu.

 Panga boat
Los Angeles Times

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Kiedy policja dotarła na miejsce nikogo nie było w łodzi, ale jeden człowiek  który próbował udawać, że jest zwykłym plażowiczem został zdemaskowany, ponieważ unosił się wokół niego zapach marihuany i benzyny. Dwóch jego kolegów którzy chowali się w krzakach zostali znalezieni ze śmigłowca

Według raportu NBC Los Angeles, wartość znalezionego materiału może wahać się od 1 miliona do 2 milionów dolarów w zależności od mocy i jakości. Jak już teraz wiadomo, transport pochodził z Meksyku i nie był to sort pierwszej jakości. Najprawdopodobniej miał on trafić do stanów w których marihuana jest nielegalna

Trzech złapanych przemytników powiedziało, że grożono im skrzywdzeniem ich matek, jeśli nie zastosują się do pracy. Za jedną podróż dostawali 2000 dolarów.

Ehh czemu w Polsce jeszcze nie znaleźliśmy zaginionego transportu gandzi 🙁

 

źródło

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować