- Reklama -
Banner

Dwie tony marihuany znalezione na plaży w Malibu

Lokalni palacze w Malibu pewnie myśleli, że to sen kiedy znaleźli porzuconą 9 metrową łódź wypchaną po brzegi dwoma tonami szczelnie zawiniętej marihuany.

Niestety łódź która została wyrzucona na brzeg plaży w Kalifornii, mocno pachniała marihuaną i benzyną a tamtejsze władze szybko były na miejscu.

 Panga boat
Los Angeles Times

Kiedy policja dotarła na miejsce nikogo nie było w łodzi, ale jeden człowiek  który próbował udawać, że jest zwykłym plażowiczem został zdemaskowany, ponieważ unosił się wokół niego zapach marihuany i benzyny. Dwóch jego kolegów którzy chowali się w krzakach zostali znalezieni ze śmigłowca

Według raportu NBC Los Angeles, wartość znalezionego materiału może wahać się od 1 miliona do 2 milionów dolarów w zależności od mocy i jakości. Jak już teraz wiadomo, transport pochodził z Meksyku i nie był to sort pierwszej jakości. Najprawdopodobniej miał on trafić do stanów w których marihuana jest nielegalna

Screen shot 2014 04 08 at 10.46.38 AM1

Trzech złapanych przemytników powiedziało, że grożono im skrzywdzeniem ich matek, jeśli nie zastosują się do pracy. Za jedną podróż dostawali 2000 dolarów.

Ehh czemu w Polsce jeszcze nie znaleźliśmy zaginionego transportu gandzi 🙁

 

źródło

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 
 • Promocja! Fenix Mini Vaporizer

  Fenix Mini Vaporizer

  289 
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 

Mogą Cię zainteresować